Napisz: sklep@muke.pl

pillola loette e augmentin €82.70
przewiń
Muke-Mu-2G_1

Wyciskarka Muke drugiej generacji.

Muke MU-2G to najnowsza wyciskarka drugiej generacji marki MUKE. Owoc lat doświadczeń inżynierów Muke.

Muke-Mu-2G_2

Bezpieczna dla zdrowia

Wszystkie elementy styczne z sokiem są wykonane z wysokiej jakości kompenentów – ultratwardych i bezpiecznych dla zdrowia, bez szkodliwych substancji jak BPA (Bisfenol A).

Muke-Mu-2G_3

Wyjątkowo cicha

Urządzenie wytwarza jedynie 40 – 50 dB w zależności od wyciskanych składników. To poziom cichej rozmowy, szmeru biura albo szelestu papieru. Dla porównania poziom 75 dB uznawany jest już za hałas.

Muke-Mu-2G_4

Ultem TM

Materiał z które wykonane są sita oraz ślimak. Używany do produkcji narzędzi chirurgicznych. Niezmiernie trwały i twardy gwarantuje niezawodność sprzętu na lata. Jest on także odporny na kwasy zawarte w niektórych owocach co przekłada się na żywotność Twojego sprzętu.

Muke-Mu-2G_5

Misa z TritanuTM

Misa urządzenia oraz pojemniki na soki zostały wykonane z bardzo trwałego materiału – Tritanu bardzo trwałego i bezpiecznego tworzywa, które zastępuje swoimi właściwościami szkło.

Muke-Mu-2G_6

Obudowa odporna na rysy

Korpus wyciskarki wykonany jest wysoce odpornego światłoutwardzonego tworzywa, co gwarantuje wytrzymałość na rysy i przypadkowe otarcia na dłuższe lata oraz lepszy wygląd ogólny wyciskarki.

Muke-Mu-2G_7

Idealny rozmiar dla typowej kuchni

Muke wygląda tak dostojnie, że z pewnością znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni. Wielu klientów twierdzi, że nie ma miejsca na nowy sprzęt w swojej małej kuchni – oczywiście jest to sprzęt który ma stać na blacie i działać codziennie, ale część klientów ma potrzebę chowania go do kuchennej szafki z garnkami. Muke MU-2G po złożeniu zmieści się nawet do niewielkiej półki lub szuflady. Wysokość po złożeniu to zaledwie 23 cm. 

Muke-Mu-2G_8

Magnetyczna blokada bezpieczeństwa

Wyciskarka wyposażana jest w magnetyczną blokadę pracy w sytuacji nieprawidłowego złożenia sprzętu. Minimalizuje to ryzyko uruchomienia urządzenia przez np. dziecko.

Zobacz wyciskarkę Muke w akcji!