Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Sylwestrowi przebierańcy walczą o Muke Mu2G

Aż 1500 sportowców wzięło udział w 32. Ulicznym Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy. Do pokonania była trasa mierząca 10 km. Jednak rywalizacja sportowa to nie jedyny cel biegu. Imprezie towarzyszyło wiele zabaw i konkursów. W jednym z nich do wygrania wolnoobrotowa wyciskarka do soków Muke MU2G!

Słoneczna i bezwietrzna pogoda sprzyjała przebierańcom. Uczestnicy podeszli do konkursu z zaangażowaniem i humorem. Na trasie można było spotkać niejednego aniołka i diabełka, tygryska, chirurga, batmanów, renifera, pirata, lamparta, klauna, a nawet ciastko. To spowodowało, że aż 21 zgłoszeń walczy o wyciskarkę o wartości 1699 zł. Zwycięzcę/Zwycięzców wyłonimy w subiektywnym głosowaniu na portalu społecznościowym Facebook.

Wyciskarkę Muke Mu2G wygra ta osoba, której zdjęcie będzie cieszyło się największą popularnością wśród innych użytkowników. Organizatorzy konkursu wezmą pod uwagę zarówno liczbę udostępnień jak i polubień każdej fotografii. Na zgłoszenia czekamy do 6 stycznia do północy. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora biegu: Bieg Sylwestrowy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie na naszym Facebooku 😉

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl