Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Rodzinne Targi Zdrowia w Katowicach

W najbliższą sobotę 21 stycznia, gdy wszyscy wnukowie będą spieszyć z kwiatami i laurkami do babć i dziadków, Muke weźmie udział w Rodzinnych Targach Zdrowia. Degustację świeżo wyciskanych soków organizuje Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz blogerka kulinarna z portalu Sio-Smutki! Monika od kuchni

W sercu Górnego Śląska, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się rodzinne spotkanie poświęcone zdrowiu i profilaktyce. Organizatorzy spodziewają się kilkunastu tysięcy uczestników, dla których zaplanowano moc atrakcji prozdrowotnych takich jak: prelekcje, wykłady, badania, zabawy dla dzieci i konkursy. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Wśród 100 wystawców, na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, zagości między innymi wrocławska blogerka kulinarna z portalu Sio-smutki! Monika od Kuchni z wyciskarką Muke Mu2G. Wyciskarkę będzie można obejrzeć podczas pracy oraz skosztować świeżo wyciśniętego soku w godzinach imprezy (10:00-18:00).

Na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oprócz prezentacji wyciskarki wolnoobrotowej Muke można skorzystać także z:

  • bezpłatnego badania poziomu cukru
  • badania wzroku
  • konsultacji dietetycznych
  • pomiaru tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie

Udział w imprezie jest bezpłatny. Dlatego serdecznie zapraszamy całe familie do rodzinnego i prozdrowotnego spędzenia nadchodzącej soboty.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl