Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Producenci soków robią nas w konia?

Zauważyliście, że ostatnio ze sklepowych półek znikają soki jednodniowe? Te które były nazywane świeżo wyciskanymi obecnie są nazywane wyciskanymi ze świeżych owoców i warzyw. Niezauważona zmiana nazewnictwa wcale nie jest przypadkowa. Podszywanie się pod inny produkt powoduje, że nie pijemy soku świeżo wyciśniętego, a po ingerencji technologów żywienia. Napis na etykiecie „Świeży Sok” to tylko nazwa produktu. Dlatego pamiętajcie, by czytać etykiety lub weźcie sprawy we własne ręce.

Tak zwane świeże soki to pułapka na konsumenta. Zabawa językowa sprawia, że można dać się oszukać i pić sok rozrabiany z wodą i/lub pasteryzowany. Co więcej, jego cena jest oszałamiająca – za buteleczkę 250 ml soku zapłacimy od 2,99 złotych (jabłko, burak z jabłkiem) do nawet 4,99 zł (ananas, grejpfrut). Natomiast składem i procesem produkcji nie różni się on zbytnio od o wiele tańszych soków z kartonu.

Kupując jedną buteleczkę (250 ml) tego soku przepłacamy średnio od 2,00 do 2,50 zł. Na litrze soku ta wartość wzrasta do 10 złotych!

Przykład 1

Świeży Sok („Świeży Sok” to nazwa produktu, nie oznacza to wcale, że sok został świeżo wyciśnięty) z pomarańczy kosztuje 4,49 zł. Do wyprodukowania go potrzebujemy 400 g pomarańczy w cenie 3,99 zł za kilogram. Zatem przy użyciu wyciskarki 250 ml napoju kosztuje nas 1,60 zł. To oznacza, że jednorazowo oszczędzamy 2,89 zł, a rocznie (przy założeniu spożywania jednej porcji dziennie) aż 1054,85 zł.

Przykład 2

Wyżej porównaliśmy dwa różne produkty (jeden z nich podszywa się pod sok). W tym przykładzie porównamy dwa świeżo wyciśnięte soki – w lokalu i w domu. Za świeżo wyciskany sok w znanej ogólnopolskiej sieciówce barów serwujących koktajle za 500 ml soku z pomarańczy zapłacimy 13 złotych. Przypomnijmy, że samodzielne przygotowanie takiej ilości soku kosztuje 3,20. Jednorazowo różnica w cenie wynosi 9,80. Pomnóżcie, ile zaoszczędzicie rocznie przygotowując pyszne i zdrowe koktajle w domu…

Przygotowując soki samodzielnie w domu oszczędzamy jednorazowo mniej więcej 2/3 ich ceny sklepowej i 3/4 ceny w lokalu gastronomicznym. Jednak to nie tylko oszczędność pieniędzy. Producenci do wyrobu soków używają warzyw i owoców najgorszego sortu, które nie nadają się do sprzedaży. Dlatego do butelek trafiają ogryzki, pestki, ścinki, zgniłe fragmenty. Samodzielne dobieranie składników sprawi, że dokładnie wiesz, co znajdzie się w Twojej szklance. Aby móc czerpać pełnię zdrowia i przyjemności z wyciskanych składników należy starannie wybierać produkty na targu. Jeżeli nie mamy ochoty jeść zgniłych jabłek czy przysuszonych marchewek to tym bardziej nie powinniśmy pić z nich soku, ponieważ mogą zepsuć jego smak i obniżyć wartość odżywczą.

Wyciskając sok w domu zyskujemy jeszcze więcej. Resztki ze zmiażdżonych warzyw i owoców można wykorzystać do innych celów kulinarnych. Pulpę z marchewki, pomarańczy czy buraka można dodać do zup, sałatek czy wypieku muffinek. Niektórzy nasi klienci rekomendują je także jako pokarm dla zwierząt np. gryzoni.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl