Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Pracowity grudzień – Muke w nowych lokalizacjach

Aby ułatwić zakup prezentów przed świętami Bożego Narodzenia pojawiamy się w 3 nowych lokalizacjach w centralnych miastach Polski.

  • Łódź – Centrum Handlowe Manufaktura

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na jarmarku świątecznym organizowanym przy centrum handlowym Manufaktura w Łodzi. Wśród wielu stosik ze smakołykami z wielu regionów Polski – góralskich oscypków, podlaskich miodów, nalewek z małopolski, regionalnych piw, staropolskich i litewskich wędlin, dziczyzny czy pierogów zdrowotne zalety picia świeżo wyciskanych soków przedstawiają konsultanci firmy Muke. Nad stoiskami świeci się przepiękna iluminacja z 30 tysięcy lampek.

W naszym domku handlowym opowiadamy o funkcjonalności wyciskarki wolnoobrotowej Muke MU2G. Oferujemy garść porad, przepisy na pyszne soki i koktajle, a także degustacje. Możliwy jest zakup urządzenia (płatność gotówką, kartą płatniczą, na raty).

Jarmark jest otwarty codziennie w godzinach 12.00 – 20.00, a w weekendy 10.00 – 20.00.

  • Gniezno – Centrum Handlowe Galeria Gnizeno

Świąteczna edycja Jarmarku Regionalnego w Gnieźnie potrwa do 22 grudnia. Dlatego już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, bo na nim: degustacje, porady i super przepisy na zdrowe soki i koktajle warzywno-owocowe. To świetna okazja by przed samym Bożym Narodzeniem zakupić wyjątkowy i unikatowy prezent dla najbliższych – wolnoobrotową wyciskarkę do soków Muke MU2G.

Zapraszamy w godzinach: 10.00 – 21.00.

  • Swadzim (okolice Poznania) – Auchan Swadzim
    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na jarmarku świątecznym organizowanym w Galerii Handlowej Auchan w Swadzimiu (okolice Poznania).

    Na naszym stoisku opowiadamy o funkcjonalności wyciskarki wolnoobrotowej Muke MU2G. Oferujemy praktyczne porady, przepisy na zdrowe soki i koktajle, a także degustację. Możliwy jest również zakup urządzenia na prezent.

    Galeria jest otwarta codziennie w godzinach 9.00 – 21.00.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl