Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Polecamy lekturę „Dieta dla płodności”

Dieta dla płodności to długo oczekiwana i właśnie wydana przez Wydawnictwo Zwierciadło publikacja dla par planujących ciążę i zmagających się z niepłodnością autorstwa dietetyka klinicznego i psychodietetyka Sylwii Leszczyńskiej z Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita”.

Styl życia, w tym dieta i aktywność fizyczna, mają ogromny wpływ na płodność. Ta pozycja książkowa to kompendium wiedzy na temat wpływu diety na poprawę funkcji rozrodczych oraz praktycznych pomysłów na zmianę odżywiania, kompleksowe menu wspomagające płodność oraz wskazówki odnośnie zalecanej aktywności fizycznej.

Dieta dla płodności to niezbędnik dla osób, które:

  • zmagają się z obniżoną płodnością i niepłodnością
  • chcą zwiększyć szanse na zajście w ciążę
  • pragną podarować dziecku zdrowie na starcie
  • chcą odżywiać się zdrowo w okresie przygotowania do ciąży

Poradnik powinni znać: każda kobieta i każdy mężczyzna planujący dziecko oraz każdy specjalista zajmujący się tematyką ciąży i propłodnościową. Znajdziecie tu praktyczne wskazówki oraz wiedzę dotyczącą zależności między odżywianiem a płodnością wraz ze źródłami do badań i publikacji. Dowiecie się, które witaminy i minerały są kluczowe dla płodności, jak działają oraz jakie są niezbędne elementy postępowania żywieniowego w leczeniu niepłodności. Otrzymacie ponadto istotne porady innych specjalistów, z którymi autorka współpracuje na co dzień: dr n med. Jakuba Rzepki, spec. ginekologii i położnictwa; Małgorzaty Jolanty Kaczyńskiej mgr psychologii i terapeuty motywującego; dr n med. Piotra Miśkiewicza, spec. endokrynologii i chorób wewnętrznych; lek. dent. Elizy Ganczarskiej-Kaliszuk; Natalii Wawszczyk mgr fizjoterapii, spec. uroginekologii i położnictwa. W książce znajdziecie także zbilansowane menu w oparciu o przepisy Mateusza Gesslera.

Autorką książki jest Sylwia Leszczyńska –dietetyk kliniczny, psychodietetyk, specjalistka w zakresie leczenia dietą niepłodności i obniżonej płodności. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Prowadzi Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita”. Redaktor prowadząca Współczesna dietetyka.

Prawidłowa dieta ma zasadniczy wpływ na nasze zdrowie. W ostatnich latach poczyniono wiele obserwacji wskazujących na wpływ dobrze zbilansowanej diety na płodność i rozwój płodu. Książka, którą macie Państwo przed sobą, nie tylko wyjaśni mechanizmy działania prawidłowej diety, ale zawiera również praktyczne wskazówki jak dobierać spożywane posiłki, aby zwiększyć szansę na zajście w ciążę i poprawić zdrowie nienarodzonego jeszcze dziecka. Polecam tę książkę wszystkim parom chcącym przygotować swoje organizmy przed planowaną ciążą, mającym problemy z zajściem w ciążę, jak również tym, którym na sercu leży zdrowie przyszłego potomstwa.

Rekomenduje Prof. CMKP dr hab. n. med. Romuald Dębski


Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Instytut Sanvita oraz na ich fanpage Facebook Sanvita. Odwiedzcie ich koniecznie!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl