Napisz: sklep@muke.pl

czy augmentin jest silniejszy niż omnicef €58.67
Background Image

O firmie Muke

Jesteśmy globalnie
działającą firmą
z segmentu AGD.

Lata doświadczeń w tworzeniu wyjątkowych przedmiotów codziennego użytku, najwyższej klasy zespół pracowników oraz przede wszystkim filozofia Muke dają gwarancję, że każdy oferowany przez nas produkt jest nie tylko doskonały technologicznie, ale także funkcjonalny i łączący w sobie dwa, niezwykle istotne w Japonii pierwiastki – nowoczesność i tradycję. Nasze działania dyktowane są pasją tworzenia urządzeń, które dają naszym klientom radość z ich użytkowania oraz pewność ich niezawodności. Działamy w zgodzie z naturalnym porządkiem rzeczy, przez co wiele rozwiązań zastosowanych w naszych produktach inspirowanych jest bezpośrednio otaczającą nas przyrodą.

Wolimy szept od krzyku,
spacer od biegu.

W Japonii mówi się, że życie w harmonii z naturą oraz troska o stan ciała i ducha są podstawą długiego i szczęśliwego życia. Odzwierciedlenie tego pragnienia znajdą Państwo w produktach Muke. Idziemy niespiesznie zamiast biec przez codzienność. Taka postawa towarzyszyła nam przez pokolenia.Przestrzeń naszego świata wypełnia harmonia, którą w ciągłej pogoni trudno dostrzec.

Muke to efekt naszych marzeń i lat ciężkiej pracy, których efektami chcemy dzielić się ze światem. Muke to droga ku perfekcji w tym co robimy i jak to robimy. Wierzymy,że wybór naszych produktów odpowie na Wasze pragnienie życia w świecie świadomych i mądrych, wyborów – pełnych także dobrej energii oraz radości. W świecie, w którym mamy czas nie tylko dla innych, ale przede wszystkim – dla nas samych.

W świecie MUKE
dajemy Ci gwarancję
niezawodności.

Tworzymy nasze produkty, by wraz z nimi dać Ci coś więcej. Wiemy, że czas, szacunek dla własnych potrzeb i zdrowie, o które tak zabiegasz, nie wynikają z egoizmu, ale chęci świadomego przeżywania codzienności.

Dlatego nie interesują nas powierzchowne rozwiązania, pęd i wszechobecność. W świecie Muke dajemy Ci gwarancję niezawodności, funkcjonalność,nowoczesność osadzoną w japońskiej tradycji i radość z drobnych kroków w kierunku osiągnięcia harmonii.

Działamy globalnie,
Myślimy lokalnie

Muke powstawało powoli i konsekwentnie. Wybrana ścieżka pozwala nam harmonijnie rozwijać się do najwyższych standardów.
W rezultacie wiemy, że każdy krok jest krokiem w dobrym kierunku.

Działamy globalnie, ale myślimy lokalnie. Nasze produkty są dostępne na całym świecie z Japonii do Wielkiej Brytanii, gdzie Muke ma swoją europejską siedzibę.