Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Muke wspiera biegających wąsaczy

Ponad 1500 uczestników weźmie udział w biegu niepodległościowym organizowanym 11 listopada przez Stowarzyszenie Pro-Run na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Eliminacje odbędą się w kategoriach: mężczyźni, kobiety i dzieci.

Wysportowani patrioci do pokonania będą mieli dystans 10 km. Trasa asfaltowa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i wynosi 5 km, dlatego będzie trzeba pokonać ją dwukrotnie. Udział w zawodach wezmą mężczyźni i kobiety. Dla najmłodszych zorganizowano także Bieg Młodego Marszałka stanowiący okrążenie stadionu (400 m).

Impreza ma charakter rodzinny. Bieg to sportowa alternatywa dla uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. – Chcemy zachęcić całe rodziny do tego, by spędziły ten wolny od pracy dzień aktywnie. Promujemy tym samym zdrowy styl życia i zachęcamy do wspólnej zabawy i rywalizacji młodych i starszych – opowiada Jacek Jackowiak, prezes Stowarzyszenia Pro-Run – Nie zapominamy przy tym o historii i o tym, jak ważne wydarzenie oraz jak istotną postać historyczną wspominamy. Dlatego nasi uczestnicy dostaną w pakiecie startowym wąsy imitujące zarost marszałka Józefa Piłsudskiego.

Na skróty:

Bieg Niepodległości z Wąsem

Termin: 11 listopada 2016 r. w godzinach 8:00-13:00

Miejsce: Stadion Olimpijskie we Wrocławiu

Więcej na: http://biegniepodleglosci.pro-run.pl/

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl