Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Muke i spektakularny wyścig siłaczy

Największa sportowa arena Wrocławia – Stadion Wrocław w najbliższą niedzielę stanie się polem zmagań biegaczy. Stadium Gym Race to indywidualne i zbiorowe eliminacje, w których do pokonania będzie po 1200 schodów w górę i w dół oraz 12 siłowych zadań specjalnych. Firma Muke zaprasza na mordercze show jakiego w stolicy Dolnego Śląska jeszcze nie było oraz na krzepiące i odżywcze soki.

Impreza odbędzie się na terenie Stadionu Wrocław położonego przy al. Śląskiej 1 przed trybuną D. Zmagania w osobnych seriach odbywać się będą w godzinach 9:00 – 15:00. Rozgrzewkę dla sportowców przeprowadzi Fitness Academy. Zawodnicy (kobiety i mężczyźni) wpuszczani będą kaskadowo co 15 sekund w godzinnych seriach. Eliminacje będą polegały na pokonaniu schodów oraz wykonanie zadań na stacjach, na których będą ćwiczenia siłowe i sprawnościowe: wspinanie się po linie, „spacer farmera”, przerzucanie opony od tira, wyciąganie ciężaru na bloczku czy ostry podbieg po schodach z workiem piasku na plecach.

Trofea będą przyznawane w kategoriach:
• Kobiety i Mężczyźni (miejsca 1-3)
• Drużyny – minimum 4 osoby (miejsca 1-3)
• Zwycięzca i zwyciężczyni każdej serii

Organizatorzy nie pozwolą się nudzić także widzom.

– W strefie kibica udostępniony zostanie mikrofon z nagłośnieniem pozwalający na dopingowanie zawodników okrzykami – opowiada Jacek Jackowiak Dyrektor biegu – Dodatkowo swój udział w wyścigu potwierdził pochodzący z Wrocławia Tomasz Danielkiewicz brązowy medalista Mistrzostw Świata w OCR Biegi z Przeszkodami.

Firma Muke zaprasza wszystkich uczestników i kibiców na degustację soku. Nasi konsultanci częstować będą legalnym dopingiem, czyli sokiem który zwiększa wydolność organizmu, regeneruje organizm po wysiłku oraz dostarcza dużej dawki witamin. W szklaneczce z turbodoładowaniem znajdziemy świeżo wyciśnięty nektar z buraków, jabłek i cytryny.

Udział Muke w Stadium Gym Race to kolejny etap współpracy ze Stowarzyszeniem, które jest Partnerem Bonu na Zdrowie: Stowarzyszenie Pro-RunW ramach Bonu można skorzystać z treningu grupowego lub indywidualnego przez 1 miesiąc; przygotować się do maratonu, półmaratonu lub biegu na 10 km.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl