Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Mój Dietetyk partnerem MUKE Polska

Do grona partnerów Bonu na Zdrowie dołącza ogólnopolska sieć salonów Mój Dietetyk. Klient MUKE Polska, który zakupił wyciskarkę wolnoobrotową Muke Mu-2G, swój bon będzie mógł wykorzystać w jednej z dwudziestu placówek rozsianych po całej Polsce.

Doradcy z salonów Mój Dietetyk na co dzień propagują zdrowy styl życia. W myśl zasady, że jedzenie powinno zaspokajać nie tylko potrzeby żywieniowe, ale również dostarczać prawdziwej przyjemności, diety rozpisują w oparciu o naturalne składniki odżywcze. Duży nacisk kładą na regularne spożywanie owoców i warzyw podanych w różnych postaciach. Jedną z ich naczelnych zasad jest także unikanie surowej i restrykcyjnej dyscypliny w kuchni, a przygotowywanie zróżnicowanych i pełnowartościowych posiłków. Jadłospis tworzą na podstawie analizy preferencji kulinarnych oraz możliwości finansowych i czasowych swoich klientów. W zakresie zdrowego odżywiania pracują zarówno z osobami dorosłymi jak i z dziećmi.


Przypominamy, że Bon na Zdrowie o wartości 250 złotych jest prezentem dołączonym do zakupionej wyciskarki wolnoobrotowej
Muke Mu-2G. Można go wykorzystać u różnych specjalistów z dziedziny zdrowia. Akcja ma za zadanie zachęcić do zmiany stylu życia oraz nawyków żywieniowych, a także wspierać aktywność fizyczną.

Bon Na Zdrowie - Moj Dietetyk

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl