Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
dietetyk Globusowa 25/6, Warszawa, Polska
Zadzwoń 577 381 555
pon. - pt. 10:00 - 15:00 oraz 18:00 - 21:00 sb. 9:00 - 14:00 biuro.zdrowypunkt@gmail.com
Specification
Kod Partnera:PR143

Zdrowy Punkt to zdrowotna poradnia holistyczna. W naszym gabinecie zajmujemy się profilaktyką i promocją zdrowia, a także przywróceniem zaburzonej wieloma czynnikami równowagi w organizmie. Miejsce to powstało z naszej wieloletniej pasji i zamiłowania do medycyny oraz  kwestii zbilansowanego żywienia. Szczególnie fascynuje nas medycyna naturalna, nieinwazyjna, oparta na zdrowej i zrównoważonej diecie, procesach detoksykacji, ekologicznej suplementacji i prewencji,  czyli szeroko rozumianej profilaktyce zdrowia. Większość ludzi traktuje zdrowie i dobre samopoczucie jako coś danego i często nie zastanawia się jak o nie dbać, dopóki w życiu naszym lub naszych bliskich nie zagości choroba, ból, czy różnego rodzaju dyskomfort spowodowany degradacją zdrowia.

Nasi konsultanci posiadają uprawnienia z elektroakupunktury metodą Voll’a i Vega Test, certyfikację konsultantów detoksykacyjnych Joalis, uprawnienia z dziedziny doradztwa żywieniowego, certyfikaty dyplomowanych ambasadorów w dziedzinie suplementacji, także uprawnienia do diagnostyki skóry urządzeniem Aramo. Stale szkolimy się, dokształcamy i zdobywamy nową wiedzę oraz kompetencje. Ponieważ wiedza medyczna rozwija się bez przerwy, niemal codziennie pojawiają się nowe odkrycia, doniesienia i badania naukowe, czujemy się w obowiązku za tym zjawiskiem nadążać.


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: sprawdzenie alergii i nietolerancji pokarmowych o wartości 90 zł lub wizyta dietetyczna podstawowa wraz z kontrolą składu ciała o wartości 80 zł.

Globusowa 25/6, Warszawa, Polska

Get Directions
Social Profiles