Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

Dawida 26, Wrocław, Polska
Specification
Kod Partnera:XX000

Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław powstało latem 2011 roku z inicjatywy trzech osób: Jacka Jackowiaka, Jacka Urbanowicza i Grzegorza Pieczarki. Impulsem do jego założenia, a jednocześnie celem była chęć stworzenia organizacji Pro-fesjonalnie zajmującej się szeroko pojętymi aspektami biegania: od klubu biegowego w którym każdy biegacz może znaleźć miejsce dla siebie po organizatora imprez sportowych i turystyki biegowej.

Stowarzyszenie tworzą ludzie, których pasją jest sport, a przejawia się on w biegowej jego odmianie. Posiadamy duże doświadczenie w pracy treningowej jak i organizatorskiej. Nasi trenerzy tworzyli program „I Ty możesz zostać Maratończykiem”, czyli jeden z największych programów treningowych. Obecnie realizujemy własne treningi przez cały rok w dwóch głównych cyklach, które przygotowują biegaczy do zawodów.

Jesteśmy organizatorem Biegów masowych odbywających się przez cały rok. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wyzwania.

Prowadzimy:

  • Zorganizowane treningi biegowe, nordic walking oraz gimnastyka prozdrowotna zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
  • Treningi rekreacyjne dla osób chcących zadbać o zdrowie i poprawić ogólna kondycję swojego ciała.
  • Treningi dla pracowników firm.
  • Organizacja zawodów sportowych
  • Przygotowujemy plany treningowe pod różne dystanse dla osób, które chcą poprawić swój wynik jak również tych, którzy chcą ukończyć swój pierwszy bieg.
  • Prowadzimy szkolenia i wykłady z zakresu teorii i fizjologii treningu wytrzymałościowego, szybkościowego i siłowego oraz nordic walking.

Usługa oferowana w ramach Bonu na zdrowie: trening grupowy lub indywidualny przez 1 miesiąc; przygotowania do maratonu, półmaratonu lub biegu na 10 km o wartości 180 zł.

Dawida 26, Wrocław, Polska

Get Directions
Social Profiles