Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Smak Zdrowia – Szpinak robi bleee

aleje Ujazdowskie 47/2, Warszawa, Polska
Zadzwoń 509-207-249
konsultacje online - do uzgodnienia zuzanna@gabinetsmakzdrowia.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Nazywam się Zuzia Antecka i jestem psychologiem oraz dietetykiem. Na co dzień pracuję jako psychodietetyk. Moją największą pasją jest promocja zdrowego odżywiania oraz edukacją żywieniową wśród dzieci i osób dorosłych. Promuję ideę jedzenia intuicyjnego i naturalnego. Nie wierzę w dietę cud, ufam natomiast, że każdy z nas może nauczyć się podejmować dobre dla zdrowia i samopoczucia decyzje żywieniowe. Jedzenie to dla coś znacznie więcej niż pokarm i wartość kaloryczna. Poza składnikami to przede wszystkim sposób na wyrażenie emocji, nad którym czasem tracimy kontrolę.

W pracy z klientem skupiam się na Jego indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Uczę, w jaki sposób naprawić swoje relacje z jedzeniem i pokochać je na nowo, jako źródło zdrowia i przyjemności. Prowadzę spotkania indywidualne oraz warsztaty i szkolenia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Współpracuję z Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Równowaga.

  • Pomagam rodzicom kształtować dobre nawyki żywieniowe ich dzieci
  • Prowadzę warsztaty i szkolenia
  • Pracuję z dorosłymi osobami pragnącymi zdrowo schudnąć
  • Wspomagam różne akcje społeczne

Usługa w ramach programu Bon na Zdrowie: wstępna konsultacja rodzinna online 45 minut. Rozmowa o największych trudnościach w żywieniu całej rodziny. Wartość usługi 100 zł.

aleje Ujazdowskie 47/2, Warszawa, Polska

Get Directions
Social Profiles