Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Satin Skin Studio Kosmetyki

Studio Kosmetyki Wałbrzyska 25A 52-314 Wrocław, Polska
Zadzwoń 48 71 793 36 96 , 790 582 111
pn. - pt.: 10.00 - 20.00; sob.: 10.00 - 15.00 studio@satinskin.pl
Specification
Kod Partnera:AC119

Zapraszamy do salonu Satin Skin, gdzie fotodepilacja i studio kosmetyki mieszczą się w jednym miejscu. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie jakie są obecne na rynku.

Zabiegi fotodepilacji i fotoodmładzania wykonywane są na najnowszej generacji urządzeniu E-light System, który łączy w sobie zalety terapii intensywnym światłem impulsowym (IPL) i fal radiowych (RF). Dzięki temu zabiegi są bezpieczne, skuteczne i bezbolesne.

Z pośród wielu marek kosmetycznych dostępnych na rynku wybraliśmy dla Naszych klientów nanokosmetyki. Kosmetyki NANO Aqua+ firmy NANTES są efektem połączenia nanotechnologicznych możliwości oraz intensywnie działających składników regenerująco-odżywczych, czerpanych z ziół i roślin. Innowacja kryje się w wykorzystywanym do produkcji kosmetyków elemencie NANOwody, która charakteryzuje się niezwykle małą średnicą, oscylującą w granicach 1 nanometra.

NANOwoda jest doskonałym rozpuszczalnikiem dla aktywnych związków, a dzięki nano rozmiarom wyjątkowym nośnikiem substancji odżywczych w głąb skóry. NANOwoda dzięki nano rozmiarom pozwoliła skórze na niemal całkowite wchłonięcie substancji aktywnych i odżywczych. Transportowane przez cząsteczki NANOwody, starannie wyselekcjonowane składniki regenerujące i łagodzące, docierają do głębokich, nigdy dotąd nie pielęgnowanych przez człowieka warstw skóry, powodując jej odnowę i wzmocnienie, co jest fenomenem w dziedzinie kosmetologii na skalę światową.

Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany zespół kosmetologów, najwyższej jakości sprzęt oraz profesjonalne kosmetyki.


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: fotodepilacja na 1 wybraną partię ciała: bikini lub pachy o wartości 99 zł

Wałbrzyska 25A 52-314 Wrocław, Polska

Get Directions
Social Profiles

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl