Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Salsa Fever – Szkoła Tańca

szkoła tańca Tęczowa 57 53-601 Wrocław, Polska
Zadzwoń 888 777 797
Pn-Pt: 9:00-17:00 info@salsafever.pl
Specification
Kod Partnera:AC136

SALSA FEVER ® to świadomy wybór nauki pod okiem mistrzów.
SALSA FEVER ® Jest szkołą mającą na celu propagowanie niekomercyjnych form tańca pozbawionych sztucznego kanonu pierwowzoru. Oprócz przekazania znakomitej techniki tanecznej, przede wszystkim kreuje w tancerzu wydobycie jego indywidualnego stylu i dopasowanie go do jego naturalnej budowy ciała, pokazanie charakteru jego osobowości i naturalności w tańcu. Szkołę założył Radosław Jarosik.

Studio SALSA FEVER działa na zasadach biznesu rodzinnego i partnerskiego. Stara się ono zaszczepić Pasję w jak największą grupę ludzi, którą jest taniec.

SALSA FEVER Team Pracuje i Tworzy w Intencji Radości – „W Zdrowym Ciele – Zdrowy Duch” – by Taniec stał się sposobem na aktywne i miłe spędzanie czasu dla wszystkich, sposobem na życie.

Ucząc tańca główny nacisk kładziemy na jego imprezowy i socjalny aspekt, a w przypadku tańca w parach znakomitą technikę prowadzenia i naukę prowadzalnych układów. Staramy się by umiejętności taneczne nabyte u nas służyły zwłaszcza do przyjemności, czyli wykorzystaniu na salsotekach i międzynarodowych kongresach salsy, dyskotekach, zabawach takich jak komersy, półmetki, studniówki czy wesela, a nie tylko do celów choreografii tańców pokazowych.
Naszą wiedzę przekazujemy tak, by każdy czuł i rozumiał swoje ciało w ruchu, a w tańcu w parach obydwie ze stron nawzajem się czuły. Taneczne figury i układy nie są dla nas tylko wyuczonymi na pamięć sekwencjami które każda ze stron mogła by zatańczyć z partnerem lub bez, przyporządkowując im po prostu jakąś nazwę.
Taki sposób prowadzenia zajęć powoduje to że Panowie – prowadzą, a Panie – dają się prowadzić w tańcu.


Usługa oferowana w ramach programu Bon na Zdrowie to miesięczny karnet dla dwojga 1 z 7: pierwszy taniec, taniec użytkowy, west coastswing, salsa, bachata, kizomba, taniec dla dzieci o wartości 246 zł.

Tęczowa 57 53-601 Wrocław, Polska

Get Directions
Social Profiles

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl