Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
sklep ze zdrową żywnością Nad Krzesinką 12, Poznań, Polska
Specification
Kod Partnera:XX000

Sklep ,,RATUJ ZDROWIE’’ nawiązuje do idei zdrowego żywienia, promowanej przez wybitną dr med. Ewę Dąbrowską w książce pt. ,, Ciało i ducha ratować żywieniem’’. Nasza firma choć młoda stażem, zdobywała doświadczenie na 10-dniowych turnusach z postem warzywnym w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Zaborówcu (www.zaborowiec.neostrada.pl). Pod koniec każdego turnusu można nabyć wybrane produkty w naszym sklepiku.

Zdrowe żywienie to zdobywanie wiedzy i praktykowanie jej w życiu codziennym, by chronić swoje zdrowie i siły witalne. W obecnych czasach wiele osób cierpi na tzw. ,,choroby cywilizacyjne’’, które wynikają w dużej mierze z wadliwego odżywiania i niewłaściwej, nasyconej chemią żywności. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty naturalne, wysokiej jakości, niezbędne dla zdrowia.

O nas samych. Jesteśmy małżeństwem od 2008 roku. Mamy synka Jakuba, który przyszedł na świat w 2009 roku. Jako zatroskani rodzice, a także świadomi konsumenci zwracamy uwagę jaką żywność spożywamy i jak wielkie ma ona znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Żona w czerwcu 2009 roku uzyskała dyplom inżyniera na Wydziale Nauk o  Żywności i Żywieniu ze spec. Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.


Usługa oferowana w ramach programu Bon na Zdrowie: bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie.

Nad Krzesinką 12, Poznań, Polska

Get Directions