Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Poradnia Dietetyczna

dietetyk Grunwaldzka 7/7, Legnica, Polska
Zadzwoń 797 405 798
pn. - pt: 9:00 - 12:00 i 15:00 - 18:00 sylwia.gw@op.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Celem Poradni Dietetycznej jest promowanie zasad zdrowego żywienia, rekreacji ruchowej oraz poszerzanie wiedzy na temat prozdrowotnego stylu życia. Oferta Poradni Dietetycznej to diety indywidualnie dopasowane w zależności od potrzeb i prowadzonego trybu życia – bez dodatkowej suplementacji, oparte na zaleceniach Instytutu Żywienia i Żywności w Warszawie.

    W Poradni Dietetycznej można uzyskać informacje:

  • co robić i jeść, aby zdrowo i skutecznie zgubić nadmierne kilogramy,
  • jak odżywiać się w schorzeniach dietozależnych jak: alergie i nietolerancje pokarmowe, schorzenia ukłądu krążenia na tle miażdżycy, cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, schorzenia żołądka i jelit, schorzenia pęcherzyka żółciowego,
  • jak powinny odżywiać sie kobiety w ciąży i podczas karmienia,
  • na temat diet dla dzieci i młodzieży.

W ofercie Poradni Dietetycznej jest również badanie na profesjonalnym Analizatorze Składu Masy Ciała Tanita, który z kliniczną dokładnością pokazuje wagę ciała, masę tkanki tłuszczowej, masę mięśniową, masę kostną, ilość wody w organizmie oraz wiek metaboliczny. Analizator Tanita 420 MA działa w oparciu o nieinwazyjną metodę analizy składu masy ciała – bioimpedancję elektryczną (BIA), polegającą na pomiarze oporu poszczególnych tkanek organizmu, co dostarcza danych ilościowych o tkance tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i beztłuszczowej masie ciała. Metoda BIA dostarcza również wiele dodatkowych informacji jak wiek metaboliczny, indeks masy ciała, podstawowa przemiana materii (kcal/dobę) stopień otyłości oraz normy dla wieku, płci i wzrostu. Analizator BC 420 MA posiada certyfikat urządzenia medycznego III klasy i spełnia unijną normę dla urządzeń medycznych.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: analiza masy ciała + uproszczona konsultacja o wartości 100 zł.

Grunwaldzka 7/7, Legnica, Polska

Get Directions