Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image
klub fitness Grota-Roweckiego 17b, Opole, Polska
Zadzwoń 77 442 30 40
pn. - pt.: 7:00 - 22:00 sb.: 9:00 - 16:00 ndz.: 9:00 - 13:00 biuro@opole.com.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Sport od zawsze był moją pasją. Przez 12 lat trenowałam piłkę ręczną, a kiedy mój klub został zamknięty rozpoczęłam prowadzenie zajęć aerobiku. Dzięki wsparciu oraz życzliwości wszystkich moich klientów miałam możliwość prowadzenia zajęć w kilku miejscach w Opolu, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Przez cały ten czas marzyłam o otwarciu nowoczesnego, kompleksowo wyposażonego klubu fitness gdzie mogłabym realizować swoje pasje. Dzięki własnemu uporowi, ciężkiej pracy oraz nieocenionej pomocy życzliwych mi osób, wraz z mężem 1 marca 2002 otworzyliśmy Oxide fitness club. Niepowtarzalną atmosferę miejsce to zawdzięcza grupie oddanych pracowników – wszystkim razem i każdemu z osobna. Instruktorzy pracujący w naszym klubie nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i za granicą. Każdy klient przekraczający próg naszego klubu już od pierwszych chwil traktowany jest indywidualnie i może liczyć na fachową pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu. Od kiedy klub rozpoczął swoją działalność bezustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe formy zajęć oraz wyposażamy nasz klub w nowy sprzęt siłowy znanych i renomowanych firm. Nieustannie podejmujemy nowe wyzwania.

Szczerze utożsamiając się z tym hasłem, dbamy o to aby w naszym klubie klient mógł zadbać o poprawę swojej sprawności fizycznej, ale także o to aby po zajeciach czuł się zrelaksowany i naładowany pozytywną energią.

Jako zajęcia uzupełniające proponujemy Pańswu saunę oraz różne rodzaje masażu: relaksacyjny, odchudzający, regenerujący i inne. Proponujemy szeroką gamę zajęć dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej.

W naszym klubie znajduje się także barek, w którym można zakupić zimne napoje, soki, sałatki oraz suplementy diety. Zapewniamy naszym klientom dostęp do urządzeń sanitarnych (toalety, prysznic).

Agnieszka i Krzysztof Hołowacz – właściciele oraz cały zespół Oxide Fitness


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: trening personalny plus konsultacja dietetyczna o wartości 250 zł.

Grota-Roweckiego 17b, Opole, Polska

Get Directions
Social Profiles

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl