Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Mój Dietetyk – Gdynia

Poradnia dietetyczna Armii Krajowej 38-42, Gdynia, Polska
Specification
Kod Partnera:XX000

Zdrowo pobudzamy do zmian

Z doświadczenia wiemy, że metamorfozy związane z wyglądem pociągają za sobą lawinę pozytywnych zmian na wielu innych płaszczyznach życia, dlatego tak ważne jest, aby przechodzić ten proces ze wsparciem profesjonalistów. Działamy w oparciu o wiedzę dotycząca zdrowego odżywiania -zarówno dorosłych jak i dzieci, którą uzupełnia ponad 5 letnia praktyka poparta historiami zadowolonych Klientów z całej Polski. Czekamy na Ciebie w 20 miastach – pełne pasji i energii, gotowe wspierać Cię na każdym etapie drogi do osiągnięcia celu.

Zorientowani na…Twój wynik

Praca z tysiącami osób o różnych oczekiwaniach pozwoliła na doskonalenie indywidualnego systemu pracy z każdym Klientem. Tworzenie skutecznej diety opieramy na analizie Twoich prefrencji kulinarnych i możliwości – zarówno tych finansowych, jak i czasowych. To wszystko po, aby osiągnięcie zamierzonego wyniku nie tylko stało się możliwe, ale przede wszystkim dostarczało Ci motywacji i wiedzy do samodzielnego kontynuowania pozytywnego procesu zmian.

Jesteś tym, co jesz

Hołdujemy zasadzie, że jedzenie powinno zaspokajać nie tylko potrzeby żywieniowe, ale również dostarczać prawdziwej przyjemności. Dlatego nasze diety komponujemy jedynie w oparciu o naturalne składniki, nie znajdziesz w nich sztucznych suplementów. Oddajemy również do Twojej dyspozycji bazę ponad 200 różnorodnych przepisów, gwarantujemy bezpłatne wsparcie telefoniczne lub mailowe Twojego dietetyka, stały dostęp do bazy fachowej wiedzy. Wierzymy, że prawdziwa siła tkwi nie w surowej dyscyplinie i rygorystycznej diecie, ale w prostocie przygotowania w pełni naturalnych, pysznych i pełnowartościowych posiłków.


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: Bon 100zł do wykorzystania na wybrany program żywieniowy z elementami coachingu. 

Armii Krajowej 38-42, Gdynia, Polska

Get Directions
Social Profiles