Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
Specification
Kod Partnera:XX000

Jako wydawca od lat promuję styl życia oparty na medytacji oraz naturalnych metodach odżywiania się i leczenia, którego ważnym elementem jest Tradycyjna Medycyna Chińska (Pięć Przemian) i tybetańskie metody pracy z umysłem.

Blog Grain Kitchen jest kontynuacją mojej pracy. Według TMC to właśnie zboża w połączeniu z warzywami powinny być podstawą naszej diety, ponieważ dostarczają nam pełnowartościowej energii w łatwo przyswajalnej formie. Dlatego też na blogu chcę dzielić się przepisami na smaczne, wspierające zdrowie potrawy, których głównych składnikiem są zboża – w większości bezglutenowe.

W sklepie Czerwony Słoń Publikacje można zakupić książki Wydawnictwa „Czerwony Słoń”, a także wartościowe, naszym zdaniem, książki innych wydawnictw poświęcone zdrowiu, świadomym kulinariom, metodzie Pięć Przemian, medytacji i różnym metodom pracy nad sobą. Tu kupisz tylko książki rzetelnie przygotowane, napisane przez specjalistów – książki, którym możesz zaufać!


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: zniżka o wartości 50 zł na warsztaty kulinarno – teoretyczne lub zakup książek.

Dzielna 7, Gdańsk, Polska

Get Directions
Social Profiles