Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Lewitarium Odnowa biologiczna

odnowa biologiczna i spa Aleja Wincentego Witosa 31, Warszawa, Polska
Zadzwoń 608 608 467
pon-pt: 10-21 sob: 10-19 niedz: 10-17 panorama@lewiarium.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Strefa relaksu w Lewitarium

Dotychczasowe zabiegi w SPA bazujące na wodzie są podobne, trudno doszukać się w nich jednak czegoś wyjątkowego, czegoś, co spowodowałoby reakcję: „wow”. Nasz zespół przygotował coś, co wywoła efekt niepowtarzalny, który pozytywnie zaskoczy i o którym Klient będzie chciał opowiadać swoim znajomym. Prezentujemy nowość na polskim rynku – mini basen floatacyjny do osiągania głębokiej relaksacji poprzez unoszenie ciała na powierzchni wody nasyconej minerałami soli Epsom i naturalnej soli z Morza Martwego- dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w naszej terapii rest flow w Warszawie.

Floating

To stan głębokiego relaksu zarówno dla ciała, jak i Twojej duszy.  Terapia, dzięki której Twoje ciało unosi się na wodzie poprzez wysokie stężenie roztworu soli Epsom oraz naturalnej soli z Morza Martwego. Sesja floatingu w Warszawie niesie za sobą ogrom korzyści dla Twojego organizmu – pozbędziesz się bólu pleców, błyskawicznie zregenerujesz organizm, uwolnisz się od stresu w stanie nieważkości, a przede wszystkim doznasz niezwykle głębokiego i wszechogarniającego relaksu.

Ganbanyoku

Regeneracja oraz uzdrawianie. Skalna kąpiel dostarcza wyjątkowo przyjemnych doznań, a pod względem zdrowotnym doskonale zastępuje tradycyjną saunę japońską, redukując cellulit oraz tkankę tłuszczową. Działa odmładzająco i antydepresyjnie. Podczas sesji leżysz na skale wulkanicznej, która osiąga temperaturę nieco ponad 40°C. Sesja terapeutyczna znacznie zmniejsza napięcie psychiczne, powodując natychmiastową poprawę nastroju.


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: floating o wartości 120 zł lub ganbanyoku o wartości 60 zł.

Aleja Wincentego Witosa 31, Warszawa, Polska

Get Directions
Social Profiles