Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
masaż Chwarznieńska 200, Gdynia, Polska
Zadzwoń 512 089 166
pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sb. 10:00 - 18:00 salon@lalea.eu
Specification
Kod Partnera:XX000

Weź przerwę i zrelaksuj się , witaj w Salonie Lalea!
Prawie każdy czuł przynajmniej jeden raz w swoim życiu konsekwencje życia w pośpiechu. Stres, problemy zdrowotne, napięcia w środowisku społecznym nierzadko w rodzinie.

Salon Lalea ma na celu harmonijne połączenie ciała, umysłu i duszy. Świadczymy wysokiej jakości usługi w oparciu o najlepsze produkty. Oferujemy różnego rodzaju masaże (także dla dwojga) w naszym egzotycznym bungalowie, zabiegi fizykoterapii z sauną infrared włącznie, oraz usługi dyplomowanego kosmetologa i kosmetyczki. Jesteśmy autoryzowanym salonem prestiżowych marek kosmetycznych Thalgo, Ella Baché, Purlés oraz wosków do depilacji Perron Rigot. Oprócz stylizacji paznokci, manicure i pedicure dajemy Tobie także możliwość skorzystania z usług naszej stylistki fryzur.

Spotkać tu możesz zespół doświadczonych masażystów i terapeutów, którzy w swoim zawodzie ściśle współpracują ze światem sportu zawodowego i problemami z tym związanymi. Spotkać też możesz nawet i samych sportowców, bo jeżeli chcesz zadbać o swoją sylwetkę i formę a nie dysponujesz za dużą ilością czasu, proponujemy Tobie fitness XXI wieku, siłownię bez ciężarów -trening EMS Xbody. Na naszej sali paryskiego metra, trenujesz EMS pod okiem trenera i bez kabla!!! Na świetną formę wystarczą 2×20 minut w tygodniu. A jeżeli nie chcesz trenować w pojedynkę przyjdź z bliską Ci osobą i trenujcie razem w tym samym czasie.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie (BTL, XBody) i używamy renomowanych kosmetyków (m.in Thalgo, Ella Baché, Purlés, Perron Rigot, CND Shellac i Vinylux, Matrix, Kérastase itd).

Klienci odwiedzający nasz Salon mogą bezpośrednio doznać poczucia odświeżenia, relaksacji i odprężenia.
Zatrzymaj się więc w codziennym pośpiechu .
Odwiedź nas, odpocznij, zrelaksuj się…


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: trening EMS z urządzeniem X-Body.

Chwarznieńska 200, Gdynia, Polska

Get Directions
Social Profiles