Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
klinika Kazimierza Wielkiego 64, Wrocław, Polska
Zadzwoń 71/ 343 51 00, 71/ 344 53 03 , 510 214 445
9-21 (poniedziałek-piątek), 9-17 (sobota), annapikura@annapikura.com
Specification
Kod Partnera:AC176

ANNA PIKURA – polska marka biokosmetyków klasy premium plus, opartych na cennych substancjach naturalnych, bez dodatku syntetycznych konserwantów, emulgatorów, barwników i środków zapachowych. Mottem marki jest hipokratejska zasada: „Po pierwsze nie szkodzić”, produkty i usługi ANNA PIKURA działają kojąco nawet na skórę wrażliwą i alergiczną, przywracając naturalną równowagę.

Marka ANNA PIKURA, nosząca nazwę od imienia i nazwiska swej założycielki, debiutowała na targach Cosmoprof w Bolonii w 2010 roku, prezentując przełomowe kolageny aktywne biologicznie oraz pierwsze produkty z unikatowej gamy biokremów botanicznych.

Proponowana przez markę „Nowa Kultura Urody” opiera się na założeniu, że najwyższej jakości kosmetyki nie mają za zadanie tuszować mankamentów urody, lecz realnie je eliminować, a proces starzenia się można spowolnić i w jakiejś mierze cofnąć jego efekty.

Oferta ANNA PIKURA ma charakter komplementarny, produkty tej marki wzajemnie wzmacniają efekty swego działania, choć można je ze znakomitym skutkiem stosować również oddzielnie.

Produkty ANNA PIKURA to:

– linia kolagenowa AP BIOAKTIV (5 rodzajów kolagenu do różnych partii twarzy i ciała oraz kolagen w kapsułkach),

– preparat czystego kwasu hialuronowego Hyaluronist,

– linia luksusowych biokremów botanicznych (obejmująca 9 kremów do różnych typów skóry, w tym kremy pod oczy, oraz Sacrum – Niewyczerpane Źródło Młodości, najdroższy polski kosmetyk z najwyższej półki),

– różana mgiełka AP Mist Rosarium.

Pod logo marki działa sieć Klinik ANNA PIKURA, gdzie kosmetolodzy o najwyższych kwalifikacjach wykonują autorskie zabiegi na bazie biokosmetyków ANNA PIKURA, w tym specjalistycznych produktów gabinetowych. Są to zabiegi zarówno manualne, w tym masaże firmowe, jak i przy użyciu najnowocześniejszych nieinwazyjnych technologii, m.in. Dual Laser SPTF+, liposukcja bezigłowa, dermomasaż próżniowy czy fale radiowe.

Kliniki ANNA PIKURA oferują też umiejętności i doświadczenie znakomitych specjalistów medycyny estetycznej, wykonujących zaawansowane procedury o minimalnej inwazyjności, jak osocze bogatopłytkowe, nici liftujące PDO, zabiegi medyczne z kwasem hialuronowym czy lipoliza iniekcyjna.

12 powodów do kochania kosmetyków ANNA PIKURA

1. Bomba regeneracyjna

Kosmetyk tak bardzo wypełniony substancjami czynnymi, że nie ma miejsca na typowe dla konwencjonalnych produktów „wypełniacze”? Nawet substancje bazowe w kosmetykach ANNA PIKURA – jak olej z nasion dzikiej róży piżmowej, z jojoby czy masło z orzechów kpangnan – obfitują w bezcenne składniki aktywne. Dowolny preparat ANNA PIKURA to dla skóry bomba regeneracyjna i odżywcza, domowy zabieg medycyny estetycznej. Silnie działające składniki naturalne stanowią wagowo od kilkudziesięciu do blisko stu procent składu – rzecz niespotykana w innych kosmetykach.

2. Domowy gabinet medycyny estetycznej

W odróżnieniu od konwencjonalnych kosmetyków preparaty ANNA PIKURA nie zatrzymują się na naskórku, lecz wnikają głębiej, działają nie tylko doraźnie, ale i długofalowo. Efekty ich działania nie są więc pozorne. Naturalne składniki, biozgodne ze skórą, inicjują proces regeneracji na wszystkich poziomach skóry, poczynając od naskórka aż po skórę właściwą, dając przy regularnym stosowaniu efekty porównywalne z medycyną estetyczną.

3. Skóra nie stawia barier kosmetykom ANNA PIKURA

W preparatach ANNA PIKURA nie istnieje odwieczny problem kosmetologii: „Co zrobić, żeby substancje odżywcze wnikały w głąb skóry?”. Inaczej niż w typowych kosmetykach naskórek nie broni się przed ich przyjęciem, lecz z wdzięcznością wchłania cenne składniki, rozpoznając w nich substancje biozgodne ze skórą. Niektóre z nich – jak kolagen aktywny biologicznie – docierają nawet do sąsiednich tkanek, inicjując ich regenerację.

4. Najdroższe polskie kosmetyki

Krem za 1500 zł? Nawet renomowane marki zachodnie nie zawsze odważą się na taki produkt. Ale Sacrum, najdroższy polski krem, wart jest swojej ceny. Skóra to kluczowy narząd i nie można oszczędzać jej kosztem. Stosowane substancje muszą dawać maksymalny skutek i być całkowicie bezpieczne. Kolagen AP BIOAKTIV jest przełomowym w 100% naturalnym produktem uzyskiwanym dzięki nowatorskiej biotechnologii. W luksusowych biokremach botanicznych zamiast syntetycznych aromatów używa się olejków eterycznych o skoncentrowanej sile działania, w tym tak cennych jak olejek eteryczny z drzewa sandałowego czy wetiwerii, zamiast syntetycznych substancji bazowych stosuje się mocno odżywcze masła (np. z orzechów shea) i oleje botaniczne (np. masło tucuma, oleje z awokado, z wiesiołka), a w niektórych kremach nawet wodę zastąpiono wodą kwiatową, uzyskiwaną w procesie destylacji olejków eterycznych.

5. Kosmetyki z duszą

Każdy preparat ANNA PIKURA jest opracowywany indywidualnie pod okiem samej twórczyni marki. „Kosmetologia przypomina sztukę kulinarną – twierdzi Anna Pikura. – Z kiepskich składników nie będzie wartościowej potrawy”. Dlatego nie oszczędza na cennych składnikach. Swoje kosmetyki testuje wpierw na sobie, kremom dobiera zapachy (w postaci naturalnych olejków eterycznych, obfitujących w substancje czynne). Jej preparaty, obejmujące obok kolagenów i kwasu hialuronowego również całą gamę luksusowych biokremów botanicznych, działają długofalowo i poprawiają kondycję nawet skóry wrażliwej dzięki naturalnym składnikom, odbudowującym naturalne funkcje skóry. Wszystkie kosmetyki ANNA PIKURA składają się tylko z substancji zaczerpniętych wprost z przyrody, łagodnych dla skóry i biozgodnych z nią. Kolor i aromat zawdzięczają botanicznemu składowi. Mogą je stosować osoby o skórze bardzo wrażliwej, a nawet alergicznej.

5. ANNA PIKURA to fun!

Zastosowanie najcenniejszych substancji w kosmetykach nie oznacza, że ANNA PIKURA chce pozbawić zwykłego Kowalskiego przyjemności ich stosowania. Stali bywalcy strony internetowej annapikura.com z ekscytacją czekają na kolejne niespodzianki – promocje i niebywałe okazje, dzięki którym mogą upolować drogi krem czy kolagen po cenie znośnej dla kieszeni.

6. Hipokrates dla urody

„Po pierwsze, nie szkodzić” – ANNA PIKURA przyjęła za swoje motto słynną zasadę Hipokratesa. Żaden z produktów i żadna ze stosowanych metod nie mogą narażać na szwank zdrowia i urody. Niski koszt, łatwa dostępność i bezproblemowość przechowywania sprawiają, że w konwencjonalnych kosmetykach stosuje się przede wszystkim produkty ropopochodne. Nie są one biozgodne ze skórą i uniemożliwiają wnikanie składników czynnych. W kosmetykach ANNA PIKURA nie stosuje się ropopochodnych syntetyków, w tym sztucznych konserwantów, barwników, środków zapachowych, substancji wypełniających, które na dłuższą metę szkodzą skórze. W Klinikach nie wykonuje się zabiegów inwazyjnych.

7. Holistyczna pielęgnacja

Gamy preparatów ANNA PIKURA tworzą kompleksową pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Holistyczne podejście obejmuje kilka faz, poczynając od wybranego kolagenu aktywnego biologicznie przez kwas hialuronowy aż po biokrem botaniczny dostosowany do potrzeb skóry. Nieodłącznym elementem jest różana mgiełka AP Mist Rosarium, niezbędna przy aplikacji kolagenu i kwasu hialuronowego, a zarazem idealna jako tonik i nawilżające odświeżenie. Kosmetyki ANNA PIKURA, adresowane do różnych partii twarzy i ciała, obejmują kolageny do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, do pielęgnacji ciała, do masażu skóry głowy, a nawet do pielęgnacji intymnej. Wśród kremów botanicznych są zarówno kremy do twarzy, szyi i dekoltu, jak i preparaty pod oczy. Holistyczne podejście marki ucieleśnia nutrikosmetyk Sensation – kolagen w kapsułkach, do stosowania wewnętrznego.

8. Kolagen aktywny biologicznie

Kolagen aktywny biologicznie to preparat, jakiego nie spotka się na perfumeryjnych półkach. Jest zbyt delikatny i cenny, by znieść warunki typowe dla konwencjonalnych kosmetyków. Produkty AP BIOAKTIV Kolagen, dostępne w kilku wersjach, to czysty, naturalny kolagen pozyskiwany z ryb, o zachowanej aktywności biologicznej (do tej pory było to nieosiągalne), który uzupełnia deficyty naszego własnego kolagenu, podstawowego białka strukturalnego w naszym organizmie (w tym w skórze). Nie ma kosmetyku, który dorównałby mu siłą regeneracyjną. Kolagen tworzy podstawę holistycznej pielęgnacji ANNA PIKURA, wzmagając siłę działania pozostałych kosmetyków.

9. Kwas hialuronowy

Substancja odpowiedzialna za idealne nawilżenie i młody wygląd naszej skóry wypełnia przestrzenie w kolagenowym „materacu” w skórze właściwej, a przy tym umożliwia sprawną dystrybucję substancji odżywczych. Z biegiem lat jednak ubywa jej, podobnie jak kolagenu. Nowatorski preparat Hyaluronist, zawierający najwyższe dopuszczalne w indywidualnym stosowaniu stężenie czystego kwasu hialuronowego (3%), to domowy salon kosmetyczny. Pozwala od razu uzyskać młodszy i gładszy wygląd, a przy tym usprawnia dystrybucję składników odżywczych z kremów.

10. Chronimy, co najcenniejsze

Cenne składniki naturalne wymagają odpowiedniego traktowania. Kosmetyki ANNA PIKURA konfekcjonuje się w szklanych słoiczkach, a nie w plastikowych pojemnikach. Ze względu na obecność silnie aktywnych substancji naturalnych i brak syntetycznych konserwantów należy je bezwzględnie przechowywać w lodówce, a nabierać ze słoiczka wyłącznie sterylną łyżeczką.

11. Kliniki ANNA PIKURA

We Wrocławiu, Krakowie i Gdyni można nie tylko wypróbować skuteczność wszystkich preparatów ANNA PIKURA w profesjonalnym zastosowaniu, ale i przekonać się o zaletach autorskich metod pielęgnacji urody. Wykonuje się tu zarówno firmowe manualne zabiegi i masaże jak i procedury za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń: liposukcja bezigłowa, rewitalizacja AP, dermomasaż próżniowy czy fotoodmładzanie przy użyciu Dual Laser SPTF+. Kliniki ANNA PIKURA oferują rozwiązanie każdego problemu związanego z urodą – od cery naczyniowej czy trądzikowej po oznaki starzenia się skóry. Przyjmujący na miejscu specjaliści medycyny estetycznej proponują najbardziej zaawansowane nisko inwazyjne metody poprawiania urody, jak osocze bogatopłytkowe czy procedury z kwasem hialuronowym.

12. Klienci nas kochają i nie porzucają

„Kolagen AP BIOAKTIV stosuję od 2009 roku i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Moja skóra już po kilku miesiącach stosowania nabrała większej jędrności i sprężystości. Jest gładka i nie posiada zmarszczek mimo mojego wieku. Uważam, że nie miałabym takiej skóry, gdybym nie stosowała od 6 lat Waszego kolagenu”.
Liliana (60), Konin

„Naprawdę dziękuję losowi, że kilka lat temu pozwolił mi znaleźć prawdziwy eliksir młodości. Od tamtego czasu nieprzerwanie, codziennie, z żelazną konsekwencją stosuję kolagen AP. Zapewniam, że zapanowanie w pewnym zakresie nad nieuchronnym procesem degradacji organizmu i komplementy kierowane pod moim adresem nastrajają bardzo optymistycznie. Kiedy czasami widzi mnie lekarz, patrząc na mój pesel i na moją twarz ze zdziwieniem pyta: co Pani robi? Odpowiadam: kolagen ANNA PIKURA”.
Agnieszka (70+), Warszawa


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: 50 zł zniżki na dowolny zabieg kosmetyczny lub produkty kosmetyczne marki ANNA PIKURA o wartości 50 zł

Kazimierza Wielkiego 64, Wrocław, Polska

Get Directions
Social Profiles