Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Kamila Krzeska Trener Personalny

Trener personalny, Trening EMS aleja Grunwaldzka 569, Gdańsk, Polska
Specification
Kod Partnera:MB120

Kamila Krzeska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trenerka personalna. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. Od najmłodszych lat pasjonuje się różnymi formami aktywności fizycznej, czynnie uprawiając wiele z nich – w szczególności bodybuilding (praca nad piękną sylwetką) oraz kolarstwo. Aktywna mama dwójki dzieci.

Przez dwa lata prowadziła zajęcia Indoor Cycling w różnych klubach fitness. Od 2015 r. prowadzi treningi EMS (elektrostymulacji mięśniowej).

Swoim podopiecznym oferuje efektywne treningi – dobierane na podstawie określonych celów treningowych. Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii szczególną uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo podopiecznych.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie – Trening EMS (Elektrostymulacja mięśniowa) o wartości 139 zł.

*EMS – elektrosymulacja mięśniowa – to innowacyjna technologia, która od lat stosowana jest w fizjoterapii oraz medycynie estetycznej i sporcie. Polega ona na stymulacji impulsami prądu stałego i zmiennego aż dziewięciu grup partii mięśniowych (Klatka piersiowa, Brzuch, Grzbiet – lędźwie, Grzbiet – odcinek piersiowy, Pośladki, Biceps, Triceps, Czworogłowy uda, Dwugłowy uda), przy czym dla każdej z grup można ustawić indywidualne nasilenie impulsów.

aleja Grunwaldzka 569, Gdańsk, Polska

Get Directions
Social Profiles

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl