Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Genesa Gabinet masażu i dietetyki

Nenckiego 127/8, Wrocław, Polska
Specification
Kod Partnera:XX000

Od 10 lat moje życie krąży wokół masażu i pracy z ciałem. Z miłości do ludzi powstał Gabinet Genesa będący kontynuacją długoletniej pasji do samorozwoju i podnoszenia świadomości ludzi w tym zakresie. Nasze ciało jest nam dane do użytkowania na długi czas i powinno nam służyć jak najlepiej. Warto więc o jego stan zadbać od dziś jako najlepszą z form inwestycji w naszym życiu. Ciągła chęć podnoszenia poprzeczki oraz utrzymywania światowych standardów skłaniają mnie do ciaglej podróży przez życie, najlepszych nauczycieli i wprowadzania coraz to nowych zabiegów uzdrawiających zarówno ciało jaki i duszę. Mam nadzieję że spotkanie ze mną zainspiruję Cię do podnoszenia standardów swojego życia na każdej z możliwych płaszczyzn!

W ofercie: endermologia, radiofrekwencja, kriolipoliza, masaże.

Z miłości do jedzenia, z pasji do gotowania, z racjonalnego podejścia do dzisiejszego trybu życia chcemy przekazać Ci wiedzę i umiejętności dzięki którym w hedonistyczny sposób osiągniesz swoje cele. Pomożemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę, nauczymy wprowadzania produktów służących Twojemu długiemu i zdrowemu życiu. Dostaniesz narzędzia dzięki którym w dowolnej chwili będziesz mógł zmienić sposób odżywiania zarówno swój jak i swoich najbliższych. Pamiętając że w zdrowym ciele zdrowy duch zapraszam Cię do kontaktu i rozpoczęcia przygody z kreowaniem siebie na nowo.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: masaż lub zabieg wyszczuplający lub odmładzający lub radiofrekwencja lub endermologia lub liposukcja ultradźwiękowa lub kriolipoliza o wartości od 120 do 250zł.

Nenckiego 127/8, Wrocław, Polska

Get Directions
Social Profiles