Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Gabinet Poradnictwa i Coachingu Dietetycznego „Zmiany”

dietetyk Izerska 35, Legnica, Polska
Zadzwoń 533 317 080
Pon.-Pt.: 8:00 - 18:00 marzika71@gmail.com
Specification
Kod Partnera:XX000

Nazywam się Marzena Violetta Andrzejewska i jestem doradcą żywieniowym, specjalizującym się w coachingu dietetycznym. Zawód Diet Coacha łączy się z moim wykształceniem, ponieważ jestem magistrem biologii i dietetykiem, oraz z moja osobistą  pasją,  jaką jest zdrowy styl życia. Od lat gotuję wg zasad ”5 przemian” i doświadczam pozytywnego wpływu bogactwa przypraw na zdrowie moje i mojej rodziny. Od zawsze aktywnie spędzam czas – tańczę, każdą wolną chwilę spędzam na górskich wędrówkach,  uczestniczę  systematycznie w zajęciach jogi.

W swojej codziennej pracy pomagam zmieniać błędne nawyki żywieniowe. Dzielę się swoimi doświadczeniami, zachęcam do różnych form aktywnego spędzania czasu i kontaktu z przyrodą. W moich poradach żywieniowych zawarta jest dodatkowo wiedza o roli i zastosowaniu ziół w budowaniu zdrowia na co dzień. Obecnie pogłębiam moje zainteresowania zielarskie na rocznym kursie w Instytucie Medycyny Klasztornej w Panewnikach.

Diet coaching zafascynował mnie jako forma pracy z drugim człowiekiem, ponieważ polega na pozytywnym wsparciu i wykorzystaniu własnych wewnętrznych możliwości, by osiągnąć swój cel.To inspirująca przygoda spotkania z samym sobą.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: udział w warsztatach „Zdrowo i fitnessowo” o wartości 50 zł, warsztatach „Coaching dietetyczny” o wartości 80 zł lub wizyta indywidualna o wartości 150 zł.

Izerska 35, Legnica, Polska

Get Directions
Social Profiles