Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
masaż Kaprów 3a/16, Gdańsk, Polska
Zadzwoń 726 349 087
pn. - sb.: 9:00 - 23:00 ndz.: 9:00 - 20:00 gabinetmasazucud@gmail.com
Specification
Kod Partnera:XX000

Zastanów się już teraz, co robisz dla swojego zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego? Jak o siebie dbasz? Co chciałbyś/ chciałabyś zmienić? W jaki sposób możesz to osiągnąć?
Pamiętaj w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Zależy mi na tym, aby zmieniać sposób myślenia ludzi, ich codzienne nawyki oraz przyzwyczajenia, wspomagać zachowanie zdrowia i równowagi fizjologiczno – psychicznej. Zajmuję się terapią, nie oceniam, a jedynie pomagam. W kuracji którą proponuję, łączę różne metody i elementy takie jak: masaż, biomasaż, fizjoterapia, psychoterapia, psychologia, fizjologia, kosmetologia, akupunktura a także wschodnie i zachodnie techniki terapeutyczne. Aby taka terapia była skuteczna, a moja praca była efektywna i miała sens, należy zaangażować cały organizm człowieka. Dopiero taka holistyczna terapia,która obejmuje leczenie ciała, ale nie pomija umysłu, w którym odbija się przecież to, co dzieje się wewnątrz nas, ma szanse dawać pozytywne rezultaty.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: masaż gorącymi kamieniami grzbietu + relaks na całym ciele (nogi, stopy) + akupunktura o wartości 160 zł.

Kaprów 3a/16, Gdańsk, Polska

Get Directions
Social Profiles