Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Gabinet Dietetyczny Dorota Dębogórska

dietetyk Skwerowa 7/9, Wrocław, Polska
Zadzwoń 501 00 55 79
Od poniedziałku do piątku w godz. 10-20 oraz w soboty (po wcześniejszym uzgodnieniu) w godz. 10-14 gabinet@gabinet-dietetyczny.pl
Specification
Kod Partnera:AC114

Najlepsza dieta we Wrocławiu – specjalistyczny gabinet

Witaj w miejscu, w którym uzyskasz pomoc w zakresie dietetyki i żywienia.

Nasz gabinet dietetyczny we Wrocławiu specjalizuje się w udzielaniu fachowych porad dotyczących zdrowego, a przede wszystkim bezpiecznego odchudzania, bez suplementów diety. Już od 2005 roku zajmujemy się wcielaniem w życie skutecznych planów dietetycznych. Pomagamy także osobom ze zróżnicowanymi schorzeniami.

Głównym atutem gabinetu jest fachowa obsługa. Dorota Dębogórska to doświadczony wrocławski dietetyk o ponad 12-letnim stażu zawodowym. Świadczyła swoje usługi w licznych placówkach medycznych na terenie kraju. Praca to jej ogromna pasja, a zaangażowanie w pomoc innym doceniło już tysiące pacjentów.

Jeśli marzysz o stworzeniu optymalnego jadłospisu, dostosowanego do potrzeb organizmu, już dziś umów się na wizytę, by uzyskać specjalistyczne porady dietetyczne – Wrocław to miasto, w którym mamy swoją siedzibę, ale na konsultację możesz się udać również do placówki w Bystrzycy Kłodzkiej oraz w Smolcu.

Dlaczego zbilansowana dieta jest ważna?

Troska o zachowanie zdrowia i zdrowego, młodego wyglądu to kwestia pracy i zaangażowania, szczególnie ze strony pacjenta. Obsesyjne podążanie za ideałem smukłej sylwetki i idealnie wyrzeźbionych części ciała może z czasem doprowadzić do frustracji, a efekty wcale nie będą spektakularne.

Specjalistą, który bez wątpienia pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonego rezultatu jest dietetyk. Wrocławki gabinet dietetyczny to miejsce, w którym dowiesz się, co powinniśmy jeść, o jakiej porze i w jakich proporcjach. Nie wszyscy potrzebują bowiem tyle samo witamin oraz składników odżywczych i mineralnych. Pamiętaj o tym, że każdy plan żywieniowy powinien być ustalany indywidualnie na podstawie szczegółowego wywiadu. W innym przypadku nietrudno jest popełnić błąd, który będzie rzutował na Twoje samopoczucie oraz ogólną kondycję zdrowotną.

Kompetentny dietetyk stworzy spersonalizowaną dietę, na którą będą się składać wyłącznie zdrowe, nieprzetworzone i naturalne produkty. Uwzględni przy tym Twój stan zdrowia i tryb życia. Podczas współpracy przez cały czas możesz liczyć na uwagę, szacunek oraz wiedzę naszego specjalisty ds. żywienia.

Zapraszamy!

 


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: pierwsza wizyta o wartości 100 zł.

Skwerowa 7/9, Wrocław, Polska

Get Directions