Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image

Gabinet Dietetyczny Dorota Dębogórska

dietetyk Skwerowa 7/9, Wrocław, Polska
Zadzwoń 501 00 55 79
Od poniedziałku do piątku w godz. 10-20 oraz w soboty (po wcześniejszym uzgodnieniu) w godz. 10-14 gabinet@gabinet-dietetyczny.pl
Specification
Kod Partnera:AC114

Witaj w Gabinecie Dietetycznym, miejscu gdzie uzyskasz pomoc i rzetelne porady.

Gabinet Dietetyczny istnieje od 2005 r i oferuje wyłącznie sprawdzone i bezpieczne sposoby naskuteczne odchudzanie oraz diety w jednostkach chorobowych.

Dietetyk z Wrocławia Dorota Dębogórska ma ponad 12 letnie doświadczenie w placówkach medycznych i tysiące przyjętych pacjentów. Siedzibą Gabinetu Dietetycznego jest Wrocław, na spotkanie możesz się umówić również w Gabinecie w Smolcu oraz w Bystrzycy Kłodzkiej.

Dbanie o siebie oraz zachowanie pięknej i zgrabnej sylwetki wymaga od Ciebie kompleksowego działania. Nie możesz skoncentrować się wyłącznie na uprawianiu sportu i czekać na upragnione efekty – płaski brzuch, jędrne uda i smukłe łydki. Dietetyk jest niezbędny, aby zbilansować dietę. Nie zawsze sami potrafimy ustalić, co powinniśmy jeść i w jakich proporcjach. Wytyczne w zakresie żywienia powinny być dobrane indywidualnie, w przeciwnym razie łatwo popełnić błąd, który może mieć wpływ na nasze zdrowie.

Pamiętajmy, że nie każdy z nas potrzebuje tyle samo składników odżywczych, witamin i minerałów. W zależności od stylu życia, trybu pracy oraz poziomu aktywności fizycznej, dietetyk dobierze odpowiednie produkty, z których można przygotować smaczne dania oraz uwzględni takie czynniki jak cena produktów.

Wrocław staje się aktywnym miastem. Cieszymy się, że coraz więcej mieszkańców jest świadomych konieczności prowadzenia zdrowego stylu życia, który będzie miał wpływ na stan zdrowia i kondycję fizyczną. Należy mieć na uwadze, że współpraca z dietetykiem nie jest jednorazowym działaniem. Będziesz musiał poświęcić nieco czasu na spotkania i rozmowy, dzięki którym stworzona zostanie dla Ciebie spersonalizowana dieta, dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dietetyk zaplanuje dla Ciebie indywidualną dietę, złożoną z naturalnych i zdrowych produktów, bez stosowania suplementów. Plany żywieniowe ustalane są zgodnie z normami żywienia oraz według potrzeb, upodobań oraz stanu zdrowia.
Przez cały czas możesz liczyć na uwagę i skupienie się na Twoim problemie, na pomoc merytoryczną w każdym momencie oraz na życzliwość, serdeczność i kompetencję.

 


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: pierwsza wizyta o wartości 100 zł.

Skwerowa 7/9, Wrocław, Polska

Get Directions

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl