Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
fizjoterapia Piotrkowska 39d, Gdańsk, Polska
Zadzwoń 501 009 459
pn. - pt.: 10:00 - 21:00 sb.: 10:00 - 17:00 dominika.rehabilitacja@gmail.com
Specification
Kod Partnera:XX000
Gabinet powstał w lutym 2014 roku, w szybkim tempie zdobywa popularność i zaufanie pacjentów. Prowadzimy profesjonalną rehabilitację dla młodych pacjentów oraz dorosłych. Zapraszamy osoby z wadami postawy, skoliozą, schorzeniami kręgosłupa, chorobą Scheurmanna, bólami i przeciążeniami stawów, ze zwiększonym napięciem mięśniowym oraz bólami mięśniowo-stawowymi. Szczególnie polecam rehabilitację zespołów bólowych barków i kręgosłupa. Oferujemy również masaże lecznicze oraz relaksacyjne.

Współpraca:

  • z dietetykiem
  • psychodietetykiem
  • pedagogiem szkolnym
  • z terapeutą intergracji sensomotorycznej
  • ze szkołami i przedszkolami (przeprowadzamy bezpłatne oraz płatne badania w kierunku wykrywania wad postawy i skolioz)

Prawidłowo dobrana fizjoterapia jest skuteczna w leczeniu bólów różnego pochodzenia. Na stresy, zmęczenie lub przepracowanie polecam MASAŻ. Dla każdego znajdziemy odpowiednią formę terapi mającej na celu zwalczenie istniejacego problemu i co najważniejsze znalezienie jego przyczyny. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, wykorzystując dostępną wiedzę i najnowsze metody fizjoterapii.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: masaże do wyboru – relaksacyjny, odchudzający, medyczny, gorącymi kamieniami, + DIAGNOZY FIZJOTERAPEUTYCZNE (niemowlaki, dzieci „wady postawy”, KINESIOTAPING) wizyta 1h – o wartości 100-120 zł.

Piotrkowska 39d, Gdańsk, Polska

Get Directions
Social Profiles