Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
Fitness, trening funkcjonalny, squash Jaśminowa 58, Białystok, Polska
Zadzwoń (85) 878 94 94
Pon-Pt 6:30-20:30 Sb 9:00-16:00 kontakt@fitosfera.pl
Specification
Kod Partnera:KP111

Fitosfera to nowoczesny klub fitness, który wyróżnia się przede wszystkim najlepiej wyposażoną salą treningu funkcjonalnego w Białymstoku. Jako jedyni na Podlasiu wykorzystujemy sprzęt amerykańskiej firmy Precor Queenax, pioniera rynku. Na zajęciach wzmocnisz swoje ciało, spalisz tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim zaczniesz czerpać przyjemność z wykonywanych ćwiczeń. A wszystko to pod okiem dyplomowanych trenerów, magistrów AWF, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności i poszerzają wiedzę.

Fitosfera to również pełen wachlarz zajęć fitness, takich jak Zumba, Płaski brzuch i jędrne pośladki, Fit Bikini, spalanie tłuszczu i wiele, wiele innych. Dużą popularnością cieszą się również zajęcia dla świeżo upieczonych mam, jak i również kobiet w ciąży – MamaGym.

Zapraszamy również na nasz kort do squasha oraz w pełni wyposażoną strefę kardio. Tylko u nas będziecie mogli skorzystać również z konsultacji dietetycznych u Agaty Laskowskiej.


Usługa oferowana w ramach Bonu na Zdrowie: trzy z dziesięciu zajęć treningu personalnego o wartości 250zł lub pakiet 6 wejść na dowolne zajęcia o wartości 99 zł

Jaśminowa 58, Białystok, Polska

Get Directions
Social Profiles