Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
floating Wincentego Pstrowskiego 26, Gdańsk, Polska
Zadzwoń 601 63 27 04 | 601 63 16 72
pn. - ndz.: 9:30 - 20:00 kontakt@endorfiafloating.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Floating polega na unoszeniu się na powierzchni roztworu wody i soli w specjalnie przygotowanej do tego kabinie. Kabina izolacji sensorycznej (bo o niej tu mowa), to dźwiękoszczelne, przestronne pomieszczenie o wymiarach 2,4 m na 1,4 m i wysokości 2 m. Dzięki takim gabarytom możesz poczuć się bezpiecznie i bardzo komfortowo.

Badania naukowe udowadniają, że godzinna sesja jest równoważna czterem godzinom głębokiego regeneracyjnego snu. Efekty są odczuwalne już po jednej sesji floatingu. W większości przypadków tak właśnie jest i po „pierwszym razie” w kabinie ludzie czują się szczęśliwsi, zdrowsi, pozytywniej nastawieni do życia, bardziej pewni siebie. Regularność i systematyczność kolejnych sesji intensyfikuje i przedłuża korzystne rezultaty i może stać się trwałym czynnikiem wspierającym w trudnych, wymagających sytuacjach życiowych, przy długotrwałym stresie, czy nawet stanach okołodepresyjnych.

Floating powszechny w USA i na zachodzie Europy, w Polsce zyskuje dopiero na popularności. Jesteśmy jedyni w Trójmieście i w całym województwie pomorskim. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zobaczyć kabinę „na żywo”, lub porozmawiać o doświadczeniach związanych z floatingiem, zadzwoń do nas lub napisz i spotkamy się w ENDORFII przy filiżance zielonej herbaty.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: sesja floatingu w kabinie sensorycznej o wartości 120 zł.

Wincentego Pstrowskiego 26, Gdańsk, Polska

Get Directions
Social Profiles