Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Ekospiżarnia ul. Plac Górnośląski

sklep ze zdrową żywnością plac Górnośląski, Gdynia, Box 10
Zadzwoń 882 148 144
pn. - pt.: 7:30 - 19:00 sb.: 9:00 - 15:00 biuro@ekospiżarnie.pl
Specification
Kod Partnera:XX000
Geneza powstania naszych sklepów sięga 2014 roku, kiedy to podjęliśmy decyzję o otwarciu pierwszego punktu w Gdyni Orłowo. Zależało nam na stworzeniu miejsca, gdzie w jednym sklepie będziemy mogli kupić ekologiczne produkty potrzebne w naszej kuchni . Nastawiliśmy się na Eko wędliny, mięsa, warzywa, owoce i przetwory czyli to, co nie zawsze jest dostępne w sklepach ze zdrową żywnością. Wielokrotnie sami szukając  takich produktów, natrafialiśmy na trudności. Nie pozostało nam nic innego jak otworzyć sklep,  gdzie to wszystko będzie dostępne w jednym miejscu. Wybierając produkty na nasze półki kierowaliśmy się własnymi przekonaniami i  doświadczeniem. W miarę dostępności staramy się szukać produktów polskich w jak najlepszych dla Państwa cenach.
Jak już większość wie sklepik w Orłowie nie jest duży więc w 2016 roku otworzyliśmy kolejny, większy również w Gdyni na ul. Świętojańskiej 48. Wprowadziliśmy również do sprzedaży własnej produkcji kanapki,  sałatki , koktajle i soki wyciskane. Wszystko w miarę dostępności ze składników eko. Produkty te są dostępne w obu naszych punktach, do których serdecznie Państwa zapraszamy.
Kolejną nowością jest dostawa wybranych produktów do firm i domów. 

Nasi dostawcy, zarówno ci którzy dowożą produkty ekologiczne jak i te tradycyjne to firmy, które osobiście sprawdzamy . Ich produkty wyróżniają się spośród innych. Oczywiście nie mieliśmy możliwości osobiście sprawdzić dostawców owoców egzotycznych i tych dostawców, którzy nie znajdują się w naszym kraju ale tam gdzie mogliśmy pojechać, tam byliśmy. Wielu z nich bardzo cenimy za to, jak prowadzą swoje gospodarstwa i w jaki sposób prowadzą uprawy czy tez hodowlę zwierząt. Przy wyborze staraliśmy się w miarę możliwości szukać dostawców regionalnych. Naszym konikiem są wędliny ekologiczne, wyśmienite warzywa i owoce. Te drugie z czystym sumieniem polecamy małym dzieciom, osobom chorym  i alergikom. Nasze warzywa i owoce nie widziały pestycydów, nawozów chemicznych.

W ofercie mamy wiele produktów, które odbieramy z Kaszub osobiście od rolników z gospodarstw ekologicznych, co wyróżnia nas na tle innych sklepów ze zdrową żywnością.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: voucher na zakupy w sklepie ze zdrową żywnością o wartości 61.50 zł.

plac Górnośląski, Gdynia, Box 10

Get Directions
Social Profiles