Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Dietetyk Aga Sikorska

dietetyk Ślężna 148, Wrocław, Polska
Zadzwoń 885 234 701
po rejestracji telefonicznej dietetyk@agasikorska.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Wierzę, że najlepsze dla nas jest to co najprostsze, choć nie zawsze najłatwiejsze. Nasz organizm to inteligentny mechanizm, do sprawnego działania potrzebuje TAK niewiele: smacznego zdrowego posiłku, odpowiedniej dawki snu, ruchu, relaksu i wypoczynku. Nigdy nas nie oszuka. Zawsze daje nam sygnał: zwolnij, zadbaj o mnie, daj mi szansę by poczuć się lekko i zdrowo.

Pomagam osobom, które chcą trwale zmienić nawyki żywieniowe i wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie. Doradzam jak skutecznie pozbyć się nadwagi, otyłości, wspieram dietoterapią leczenie dolegliwości i schorzeń (np. cukrzyca, nadciśnienie, alergia i nietolerancja pokarmowa, choroby tarczycy i inne).  Motywuję. Pomagam indywidualnie wprowadzać zmiany, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu, dodają energii, podnoszą odporność i wpływają na dobre samopoczucie.

Podczas wizyty przeprowadzam wywiad, ocenę dotychczasowego sposobu żywienia, dokonuję pomiaru składu ciała i na tej podstawie przygotowuję indywidualne plany i zalecenia żywieniowe. W zależności od celu wizyty przesyłam informację w jaki sposób należy przygotować się do spotkania ze mną.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: konsultacja dietetyczna o wartości 150 zł.

Ślężna 148, Wrocław, Polska

Get Directions