Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Centrum Masażu ChaiYo

masaż tajski Ruska 35, Wrocław, Polska
Zadzwoń 667 755 387
pn. - ndz.: 12:00 - 22:00 chaiyowroclaw@gmail.com
Specification
Kod Partnera:XX000

Chaiyo to miejsce wyjątkowe dla wszystkich entuzjastów sztuki masażu. Założone w 2008 roku, było pierwszym salonem we Wrocławiu, który oferował prawdziwy tradcyjny masaż tajski – Nuat Bo-Ran. Opiera się on na prastarej tajskiej wiedzy medycznej i łączy w sobie elementy jogi, akupresury i refleksologii.

W Chaiyo wszystkie masaże wykonywane są wyłącznie przez masażystki pochodzące z Tajlandii, które swoje kwalifikacje zdobyły w świątyni Wat Po w Bangkoku – największej i najbardziej znanej szkole tajskiego masażu na świecie. Nasze doświadczenie, wysoka jakość usług, ciepła przyjazna atmosfera, tradycyjna aranżacja wnętrza salonu i szeroki wachlarz zarówno terapeutycznych jak i relaksacyjnych masaży sprawia, że nasi klienci wielokrotnie do nas powracają.

Klasyczny masaż tajski wykonywany w Chaiyo to naturalna metoda terapii manualnej mającej wielowiekowe tradycje. Wywodzi się on z istniejących praktyk lokalnych, wpływów medycyny chińskiej, elementów jogi oraz starożytnej indyjskiej ajurvedy. Masaż Tajski jest korzystny dla ludzi w każdym przedziale wiekowym. Podnosi kondycję fizyczną, psychiczną i intelektualną, wzmacnia odporność organizmu jak również wspomaga rekonwalescencję po chorobach i urazach.

Poddaj się dobroczynnemu działaniu Nuat Bo-Ran. W atmosferze głębokiego relaksu i wyciszenia i pozwól nam uwolnić Cię od stresu i napięć. Na własnym ciele odczuj dwa i pół tysiąca lat orientalnej tradycji, filozofii i kultury.Rytmiczny ucisk kluczowych punktów na ciele odblokowuje kanały energetyczne (linie Sen), dzięki czemu następuje:

  • poprawa przemiany materii
  • stymulacja krążenia krwi i limfy
  • uwolnienie ciała z nagromadzonych toksyn
  • wzmocnienie systemu immunologicznego

Elementy akupresury pomagają w bardzo różnych dolegliwościach m.in.:

  • napięciach stresopochodnych
  • dolegliwościach okresu pociążowego
  • stanach depresyjnych
  • menopauzie
  • chronicznych migrenach

Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: masaż tajski pleców, ramion i glowy 30 min lub zniżka na dowolny masaż w wyskości 50 zł.

Ruska 35, Wrocław, Polska

Get Directions
Social Profiles