Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji

fizjoterapia Tadeusza Kościuszki 38, Sopot, Polska
Zadzwoń 669 824 284
poniedziałek, środa, piątek: 8:00 – 15:00 wtorek, czwartek: 11:00 – 18:00 kontakt@scfir.gd.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

NZOZ Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji Sp. z o.o., którego Prezesem jest lek. med. Alicja Welizarowicz już od 2000 roku zapewnia Państwu profesjonalną pomoc w problemach zdrowotnych.

Jesteśmy nowoczesną, dobrze wyposażoną placówką w pełni przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Naszym atutem jest dogodna lokalizacja, znajdujemy się 2 minuty od stacji SKM oraz w pobliżu przystanków autobusowych, nasi pacjenci mogą korzystać z parkingu przylegającego bezpośrednio do przychodni, wygodnego podjazdu do budynku oraz z windy.

Oferujemy usprawnianie w dolegliwościach spowodowanych bólami kręgosłupa, wadami postawy, dysfunkcjami stawów, mięśni, więzadeł, oraz kompleksową rehabilitację po urazach i operacjach narządu ruchu. Gwarantujemy pomoc w problemach trudnych i skomplikowanych z wykorzystaniem najnowszego technologicznie sprzętu i urządzeń do rehabilitacji.

Personel Centrum to wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy z dziedziny balneologii, medycyny fizykalnej i rehabilitacji medycznej oraz zespół fizjoterapeutów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.

W związku z ochroną bezpieczeństwa danych osobowych od 2015r. w naszym Zakładzie  został powołany Administrator Bezpieczeństwa Informacji – Outsourcing Funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji Grażyna Kawczyńska.

Zapewniamy miłą, sprzyjającą powracaniu do zdrowia atmosferę.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: masaż klasyczny o wartości 80 zł.

Tadeusza Kościuszki 38, Sopot, Polska

Get Directions