Napisz: sklep@muke.pl

Background Image
dietetyk Krupnicza 2/4, Wrocław, Polska
Zadzwoń 512 922 501, 509 464 084
pn. - pt.: 9.00 – 20.00 sb: 9.00 – 14.00 rejestracja@dietical.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Centrum Dietical – Twój osobisty dietetyk! to zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu zdrowego odżywiania.
Centrum Dietical to zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu zdrowego odżywiania, którzy doradzają jak zdrowo schudnąć lub przytyć i w szczególności, jak utrwalić efekty wprowadzonej diety. Twój osobisty dietetyk dopasuje indywidualną dietę do stylu życia, pracy i upodobań kulinarnych, prowadząc regularne wizyty (spotkania) oraz trening personalny. W Centrum Dietical znajdziesz programy, w których możesz aktywnie brać udział dla osiągnięcia lepszego samopoczucia, zdrowego stylu i nienagannej sylwetki. Wprowadzamy programy żywieniowe dla osób indywidualnych (kobiet i mężczyzn), dla par, dla kobiet w ciąży, dla dzieci. Do wyboru dwie lokalizacje Wrocław i Jalecz-Laskowice lub dojazd dietetyka do klienta.

I wizyta
Konsultacja z Twoim osobistym dietetykiem polega na zebarniu wszelkich informacji związanych ze stylem życia i upodobaniami klinarnymi, tak, aby wprowadzenie diety było procesem przyjemnym i nieskomplikowanym. Pomiar składu ciała. W Centrum Dietical pracujemy z wykorzytaniem Analizatora składu ciała INBODY 170.

Indywidualna dieta
Twój osobisty dietetyk ustala program żywieniowy po przeprowadzeniu obszernego wywiadu i zebraniu wszystkich danych składu ciała. Pamiętaj zdrowa dieta nie oznacza wyrzeczeń!


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: konsultacja z pomiarem składu masy ciała o wartości 150 zł.

Krupnicza 2/4, Wrocław, Polska

Get Directions
Social Profiles