Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Celfit Poradnia Dietetyczna

dietetyk Władysława Reymonta 7, Legnica, Polska
Zadzwoń 695 883 457
pn. i pt.: 16:30-20:00 wt. - czw.: 9:30 -13:30 kontakt@celfit.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Poradnia dietetyczna Celfit

Poradnia dietetyczna Celfit w Legnicy ma na celu promowanie właściwego odżywiania jako elementu zdrowego stylu życia. Poradnia specjalizuje się w doborze i opracowaniu indywidualnych diet, które pozwolą pacjentowi osiągnąć zamierzony cel. Celem dietoterapii może być: utrata nadmiernej masy ciała, poprawa wydolności i wytrzymałości organizmu, wspomaganie leczenia chorób dietozależnych np. nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, cholesterolemii, otyłości i wielu innych. Ułożenie odpowiedniej diety zawsze jest poprzedzone: szczegółowym wywiadem dietetycznym, analizą dostarczonych przez pacjenta wyników badań krwi, pomiarami antropometrycznymi, analizą składu ciała, pomiarem ciśnienia krwi oraz w uzasadnionych przypadkach testami nietolerancji pokarmowych Food detective.

O mnie

Zgłębiając tajniki wiedzy z zakresu żywienia natknęłam się na wiele dowodów naukowych, które całkowicie odmieniły mój stosunek do żywności. Jednocześnie zaczęłam zdobytą wiedzę „testować” na sobie i swojej rodzinie. Teraz wiem już na pewno, że żywność może zarówno leczyć jak i być przyczyną chorób. Wielu ludzi, ja też do niedawna do nich należałam, posiada pobieżną wiedzę na temat żywności, zafałszowaną przez nachalną reklamę medialną. Niestety prawda jest taka, że większość popularnych, reklamowanych artykułów spożywczych szkodzi naszemu zdrowiu. Na szczęście, są też takie, które to zdrowie mogą ratować. W zakładce artykuły co jakiś czas będę o nich pisać. Zapraszam do zaglądania na stronę internetową poradni oraz zachęcam do kontaktu osobistego. Uważam, że inwestycja we własne zdrowie jest jedną z najlepszych lokat.Nazywam się Monika Świerbutowicz, mieszkam w Legnicy. Od wielu lat interesuję się wpływem stylu życia na zdrowie człowieka. Jestem absolwentką Liceum Medycznego w Legnicy, w którym zdobyłam podstawę wiedzy z zakresu medycyny. Następnie ukończyłam studia magisterskie, na kierunku ochrona środowiska, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wiele lat pracowałam jako nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy. Chęć poszerzania własnych zainteresowań spowodowała, że parę lat temu rozpoczęłam studia na kierunku dietetyka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy. W czerwcu 2015 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Poradnictwo dietetyczne w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Uczestniczę również w wielu kursach i szkoleniach. Zdobyta wiedza pozwala mi spojrzeć na człowieka i jego zdrowie w sposób holistyczny.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: wizyta dietetyczna z analizą składu ciała i zaleceniami o wartości 50 zł.

Władysława Reymonta 7, Legnica, Polska

Get Directions
Social Profiles