Zadzwoń: 71 727 60 15 napisz: sklep@muke.pl
Background Image
salon urody, stomatolog Myśliwska 17A, Gdańsk, Polska
Zadzwoń 607 300 702
Pon.-Pt. 9:00 – 20:00 Sob. 9:00 – 15:00 kontakt@amberbeauty.pl
Specification
Kod Partnera:MB129

Klinika Zdrowia i Urody Amber Beauty zapewnia usługi w zakresie kosmetologii, fryzjerstwa, masażu, makijażu permanentnego, medycyny estetycznej i stomatologii. Amber Beauty powstała w starej a jednocześnie nowej części Gdańska Moreny,aby zapewnić Państwu bliskość i komfort świadcząc jak najwyższej jakości usługi z najlepszymi markami w Polsce. Misją naszej kliniki jest zapewnienie klientom satysfakcji poprzez specjalistyczną obsługę i perfekcyjne dobieranie zabiegów. Jednocześnie zapewniamy,że usługi przez nas świadczone są prowadzone przez specjalistów zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny.

Celem Kliniki Zdrowia i Urody Amber Beauty jest zdobycie pozytywnej opinii klientów oraz zapewnienie miłej atmosfery i relaksu podczas zabiegu.

Klinika Amber Beauty dysponuje kompletną bazą nowoczesnych urządzeń medycznych i kosmetycznych, dzięki którym istnieje możliwość indywidualnego dobrania terapii do potrzeb każdego z klientów. Wszystkie preparaty pielęgnacyjne są w naszej klinice dokładnie selekcjonowane. Z myślą o Państwu z wielką starannością dbamy również o innowacyjny rozwój kliniki, aby cel z myślą o którym powstał był cały czas aktualny.


Usługa oferowana w ramach programu Bon Na Zdrowie: przegląd stomatologiczny + skaling lub piaskowanie o wartości 180 zł lub wybrany zabieg na twarz o wartości nawet do 200 zł.

Myśliwska 17A, Gdańsk, Polska

Get Directions
Social Profiles

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy eBook

"36 unikatowych receptur do przygotowania w wyciskarce Muke Mu2G" dowiedz się więcej

FreshMail.pl