Napisz: sklep@muke.pl

Background Image

Aleksandra Rodziewicz Dietetyk

dietetyk Gorczycowa 6d/3, Gdynia, Polska
Zadzwoń 507 042 097
po uzgodnieniu telefonicznym kontakt@aleksandrarodziewicz.pl
Specification
Kod Partnera:XX000

Masz niedoczynność lub nadczynność tarczycy, chorobę Hashimoto lub Gravesa-Basedowa? Przyjmujesz leki, a mimo to czujesz się ciągle zmęczona, nie możesz schudnąć lub przytyć, wypadają Ci włosy, masz problemy z koncentracją? Cierpisz na inne choroby autoimmunizacyjne (celiakia, reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca)? W 90% przypadków zmiana diety i stylu życia oraz odpowiednia suplementacja przynoszą rewelacyjne efekty. Napisz do mnie, umów się na konsultację – po zapoznaniu się z Twoją sytuacją doradzę najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Jestem dyplomowanym dietetykiem i biotechnologiem. Specjalizuję się w żywieniu w chorobach tarczycy, które może stanowić ogromne wsparcie w procesie leczenia. Interesuję się również wpływem diety na remisję chorób autoimmunizacyjnych – głównie choroby Hashimoto, ale również RZS czy łuszczycy. Swoją praktykę opieram na aktualnych międzynarodowych badaniach naukowych i stale się dokształcam, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Szeroka wiedza akademicka o funkcjonowaniu organizmu z zakresu biochemii, immunologii, endokrynologii, histologii czy diagnostyki laboratoryjnej pozwala mi spojrzeć na klienta holistycznie.

Każdego klienta traktuję indywidualnie:
– analizuję aktualny stan zdrowia na podstawie dokładnego wywiadu i wyników badań laboratoryjnych,
– komponuję jadłospis, uwzględniając preferencje żywieniowe i styl życia,
– oferuję wsparcie i motywację w procesie zmiany nawyków żywieniowych,
– dojeżdżam do klienta, dzięki czemu oszczędza swój czas.


Usługa oferowana w ramach Programu Bon na Zdrowie: konsultcja z analizą składu ciała, indywidualne zalecenia + dojazd do klienta o wartości 150 zł.

Gorczycowa 6d/3, Gdynia, Polska

Get Directions
Social Profiles