Napisz: sklep@muke.pl

augmentin adet gecikmesi €144.92
Background Image

Inspiracje na wakacyjne koktajle

Mamy dla Was propozycję na świetne koktajle na końcówkę lata! Propozycja od dietetyk Ewy Marchlewskiej z Mój Dietetyk Warszawa.

Green Smoothie

Zielony, orzeźwiający koktajl idealny na upały. Szpinak, arbuz, jabłko, cytryna, świeża mięta, do tego kilka kostek lodu i gotowe!

Borówka ananas

Relaks z książką? Warto go sobie umilić pysznym sokiem. Może skusi Was połączenie marchewki, ananasa i borówki amerykańskiej zaproponowane przez dietetyk Ewę Marchlewską z Mój Dietetyk Warszawa? A czy wiecie, że… borówka amerykańska jest doskonałym źródłem antyoksydantów – związków wykazujących właściwości przeciwnowotworowe a także opóźniających procesy starzenia? Ponadto spożywanie borówek poprawia wzrok, przyczynia się do obniżenia „złego” cholesterolu oraz ciśnienia tętniczego. Samo zdrowie!

Koktajl burak

Koktajl z soków z buraka, malin i cytryny przygotowany przez dietetyk Ewę Marchlewską. Bomba składników odżywczych i świetny smak w jednym! A czy wiecie, że… sok z buraka jest szczególnie polecany sportowcom ponieważ dzięki wysokiej zawartości związków azotowych poprawia wydolność fizyczną i przyczynia się do osiągania lepszych wyników sportowych?

 Koktajl z chia

Połączenie selera naciowego, brzoskwini i jabłka z nasionami chia, czyli pyszne i odżywcze smoothie, które proponuje nam dzisiaj dietetyk Ewa Marchlewska z Mój Dietetyk Warszawa.

A dlaczego warto dodać do koktajlu nasiona szałwii hiszpańskiej (chia)? Ponieważ są źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych – skutecznej broni w walce z podwyższonym poziomem cholesterolu, dostarczają również białka, żelaza, wapnia, przez co stanowią wartościowy produkt dla osób na diecie roślinnej. W połączeniu ze świeżymi warzywami i owocami to istna bomba składników odżywczych! W upalne dni do gotowego koktajlu warto dodać również kilka kostek lodu.

Tyle wspaniałości możecie uzyskać z wyciskarki Muke! Dietetyk Ewa Marchlewska (Mój Dietetyk Warszawa) na pewno stworzy jeszcze wiele ciekawych propozycji soków. Chcecie skorzystać z konsultacji dietetycznej? Odwiedźcie stronę Mój Dietetyk Warszawa