Napisz: sklep@muke.pl

differenze tra augmentin e klacid €15.70
Bon na zdrowie

Witaj w naszym programie BON NA ZDROWIE! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że wybrałeś MUKE!
Celem naszej akcji jest wspieranie i propagowanie zdrowego trybu życia. Namawiamy wszystkich naszych klientów do zmiany swoich nawyków żywieniowych, motywujemy do aktywności fizycznej oraz do zadbania w większej mierze o swoje potrzeby cielesne i duchowe.

Bon na Zdrowie to nie tylko prezent, ale również motywacja do zrobienia tego pierwszego – często najważniejszego – kroku w kierunku realizacji swoich postanowień, marzeń i potrzeb. Niezależnie od tego czy jest to pierwsza w życiu konsultacja u dietetyka, plan treningowy do pierwszego maratonu, lekcje tańca czy wizyta w SPA.

Jak to działa?

1.

Kup wyciskarkę Muke

Wraz z nią otrzymasz Bon na Zdrowie

Bon na zdrowie upoważnia do wydania nawet 250 zł na wizytę u jednego z naszych partnerów. Posiadając go możesz umówić się na wizytę u dietetyków, masażystów i innych specjalistów z dziedziny zdrowia.
2.

Znajdź partnera

na ogólnopolskiej liście Partnerów Muke

Wpisz interesującą Cię dziedzinę, lub miasto w którym szukasz partnerów Muke. Lista zawiera m.in. lokalizację, typ usług oraz dane kontaktowe.
3.

Umów się na wizytę

u Partnera Muke

Wystarczy, że przed wizytą podasz naszemu partnerowi dołączony do paczki Bon na Zdrowie z podanym numerem seryjnym wyciskarki. Udanej wizyty!

Wyróżnieni Partnerzy Muke

Nie znalazłeś partnera w swojej lokalizacji? Nic straconego

Wyszukaj partnerów online

Nasi klienci o programie Bon na Zdrowie

Piotr, 38 lat

Właściciel firmy

Ten rok obfituje w wielkie zmiany w moim życiu. Urodził nam się syn, rzuciłem palenie i rozpocząłem przygotowania do moich pierwszych zawodów triathlonowych w Gdynii. Bon przeznaczyłem na plan treningowy w grupie triathlonowej GTRAT we Wrocławiu. Jest moc! Polecam serdecznie wszystkim!

Ewa, 33 lata

Nauczycielka

Jestem niezwykle wdzięczna MUKE. O wyborze Waszej firmy zadecydował właśnie bon na zdrowie. Skorzystałam z darmowych lekcji tańca, za które zapłaciło MUKE. Spodobało mi się i z mężem ćwiczymy dalej! Bardzo polecam!